Dedikodu Kazanı: Ezgi Mola’nın Korku Dolu Anları, Sinan Çetin’den Nude Skandalı, Seren Serengil’in Hastalığı Yalanmış!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

14 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Ezgi Mola’nın Korku Dolu Anları, Sinan Çetin’den Nude Skandalı, Seren Serengil’in Hastalığı Yalanmış!

Bugün haftanın ilk günü! Bakalım ünlüler camiası haftanın ilk gününde neler yapmış? İşte karşınızda 14 Haziran Pazartesi gününün en çok konuşulan magazin olayları!

1. Ezgi Mola ve Merve Dizdar Koronavirüs Aşısı Oldu!

Masumlar Apartmanı’nın iki güzel oyuncusu Ezgi Mola ve Merve Dizdar bugün Koronavirüs aşısı olan ünlüler kervanına katıldı. Dizide iki kız kardeşi canlandıran güzel oyunculardan Merve Dizdar, aşısını neşe içinde olurken; Ezgi Mola ise iğne korkusu yüzünden zor anlar yaşadı! O dakika ise Instagram’a işte böyle yansıdı. Bu arada detaylar için:

2. Seren Serengil’in Hastalık İddialarının Sonu Gelmiyor!

blank

Geçtiğimiz günlerde böbrek taşı ve safra taşı yüzünden hastanelik olduğunu söyleyen Seren Serengil’in ameliyat olmaması dikkat çekmişti. Bugün ise magazin kulislerinde dolaşan iddiaya göre Seren Serengil’in hastalığı gerçek değilmiş! Seren Serengil’in yattığı hastanede çalışan kişilerin iddiasına göre güzel yorumcumuz böbrek ve safra taşı için değil, bağırsakları bozulduğu için gitmiş ve sıvı takviyesi yapıldıktan sonra da hastaneden ayrılmış! Bu arada detaylar için:

3. Farah Zeynep Abdullah’tan Açıklama Geldi!

blank

Masumlar Apartmanı’ndan ayrılan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz gün hastanelik olmuştu! Köpeklerini ayırmaya çalışırken yaralanan güzel oyuncu, Twitter ve Instagram hesabından açıklama yayınladı; “Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler. 2 köpeğim ciddi kavga etti, zar zor ayırdım, o karmaşa sırasında baya darbe aldım. Baya kopuyomuş baş parmağım, tırnak sallanıyodu, avucumda tutarak gittim hastaneye şok oldum. Serçe de yarılmış kırılmış, inanamıyorum hala. Hemen 1 buçuk saat süren ameliyata aldılar, tırnağı falan yerine diktiler. 2 gün kaldım hastanede, bugün çıktım. Siz siz olun köpüşler kavga ediyor görürseniz suyla ayırın benim boşluğuma geldi”

4. Sinan Çetin’den “Nude” Pozlar!

blank

Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in bugün magazin gündemine düşen “nude” fotoğrafları ortalığı karıştırdı! Bodrum’da Nil Karaibrahimgil ile eşi Serdar Erener’in yatına misafirliğe giden Sinan Çetin ve eşi Rebekka Çetin, magazinciler tarafından görüntülenmeye başladı. Ancak paparazziler bile Sinan Çetin’i çıplak göreceklerini düşünmemişlerdir. Yatta birden bire soyunmaya başlayan Sinan Çetin, çevredekileri umursamadan üzerini değiştirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz