Sadakatsiz’in Yıldızı Durmak Bilmiyor! Şimdi de Barış Arduç’la Yeni Projesi Konuşuluyor

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Sadakatsiz’in Yıldızı Durmak Bilmiyor! Şimdi de Barış Arduç’la Yeni Projesi Konuşuluyor

Dizi sezon finaline girer girmez kadronun çoğu tatile çıkarken ekibin güzel oyuncularından birisi yeni projelere imza atmaya devam ediyor. Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan dizisi ile yeniden ekranlara gelecek olan Barış Arduç’la ortak bir projeye imza atmış olan o ünlü isim ve Sadakatsiz’e devam edip etmeyeceğine dair detaylar!

Sadakatsiz’in Yıldızı Gidiyor mu?

Melis Sezen Caner Cindoruk - Sadakatsiz

Kısa bir aranın ardından Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan dizisi ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan Barış Arduç’un Turkcell ile bir reklam anlaşması imzaladı. Ancak bu imzanın ardından yeni kampanya için bir ismin daha olduğu da konuşulanlar arasında. Birsen Altuntaş’ın haberine göre düşünülen diğer isimse Sadakatsiz dizisinde Derin rolüne hayat veren Melis Sezen. Dizinin güzel oyuncusu Melis Sezen’e ayrıca son dönemde birçok reklam teklifi de yapıldığı yine magazin kulislerinde konuşulan dedikodular arasında.

Reklamların Aranılan Yüzü Oldu

blank

Melis Sezen reklam tekliflerinin hangisini ya da hangilerini kabul edecek zamanla göreceğiz. Ama tüm bu cazip teklifler bir yana Sadakatsiz başka bir yana muhtemelen güzel oyuncu için. Ama tabii ki bu dönemde gelen reklam tekliflerini değerlendirerek kariyeri için yeni adımlar atacaktır. Ne de olsa Sadakatsiz çekimleri için daha çok zaman var.

Daha Önce de Reklamlardaydı

Barış Arduç’tan sonra Turkcell’den teklif aldığı iddia edilen Melis Sezen bundan önce de Vodafone reklamında oynamıştı. Aras Bulut İynemli’den önce Melis Sezen’i Vodafon’a ilişkin bir reklam videosu ile görmüştük. Bakalım şimdi de Vodafone’dan Turkcell’e geçiş yapacak mı?

Sadakatsiz’e Gelmeden

Melis SEzen - Sadakatsiz

Caner Cindoruk, Cansu Dere gibi usta isimlerle başrolü paylaşan Melis Sezen’i ilk olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile tanıdık. Ardından Siyah İnci, Leke, Sevgili Geçmiş, Bizim İçin Şampiyon, Mucize 2: Aşk, Ya İstiklal Ya Ölüm gibi yapımlarda gördük. En son yine başrolü paylaştığı Sadakatsiz dizisi ile kariyerinin en parlak noktasına ulaşan Melis Sezen, oynadığı karakter çok tartışılmasına rağmen birçok hayranının gönlünü kazanmış durumda.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz