Çukur’un Efsun Koçovalı’sı Damla Sönmez’den “Harika Bir Bedenim Var” Paylaşımı: Bikinisi ile Dans Eden…

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Çukur’un Efsun Koçovalı’sı Damla Sönmez’den “Harika Bir Bedenim Var” Paylaşımı: Bikinisi ile Dans Eden…

Çukur’un Efsun’u Damla Sönmez bomba gibi bir paylaşıma imza attı. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabında paylaştığı o videoyu görenler şaşkına döndü. Meğer gerçek bambaşkaymış!

Az Zamanda Çok Proje…

Geçtiğimiz hafta bomba gibi bir final ile ekranlara veda eden Çukur’un güzel oyuncusu Damla Sönmez, ilk olarak 2004 yılında televizyonda yayınlanan Camdan Pabuçlar adlı dizi ile ekranlara geldi. Ardından bir çok dizi, film, kısa film, tiyatro oyunu ve reklam filminde yer alan güzel oyuncu son olarak Çukur’da canlandırdığı Efsun karakteri ile izleyenleri büyüledi.

On Parmağında On Marifet

Oyunculuk eğitimine yurt dışında başlayarak Türkiye’de tamamlayan yetenekli oyuncu adeta on parmağında on farklı marifet barındırıyor. Oyunculuk eğitimine paralel olarak 2 yıl keman ve 1 yıl piyano eğitimi de alan Damla Sönmez, zaman zaman piyanonun başına geçerek ailesine ve dostlarına minik resitaller veriyor.

Genç oyuncunun tek marifeti piyano çalmak da değil üstelik! Öyle güzel bir sesi var ki, şarkı söylerken de adeta dinleyenleri büyülüyor. Çukur için de birçok şarkı seslendiren güzel oyuncu sesini yalnızca şarkı söylemek için değil, aynı zamanda sesli kitap uygulamasında çok okunan kitapları seslendirmek için de kullanıyor.

Bu kadar marifetinin arasında Damla Sönmez’in ne kadar güzel dans ettiğini söylemezsek olmaz. Hepimizin bildiği gibi Çukur’un 4. sezon 23. bölümündeki dans sahnesinde kıvrak figürleri ve güzel fiziğiyle izleyenleri kendine hayran bırakmıştı.

blank

Hem Yetenekli Hem Duyarlı

Tüm güzelliği ve yeteneklerine ek olarak aktivist bir yapısı da var güzel oyuncunun. İstanbul sözleşmesi, 1 Mayıs gibi konulardaki hassasiyetini sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla gösteren Damla Sönmez, son olarak beden olumlamasını destekleyen bir video paylaştı.

Genç bir kadının bikini ile dans ettiği videonun önce Damla Sönmez’e ait olduğu sanıldı. Güzel oyuncunun bir filtre kullanarak video çektiğini düşünen kullanıcılar kısa süre sonra videonun oyuncuya ait olmadığını anladı. Duyarlı oyuncumuz Damla Sönmez, son günlerde kadın bedeni üzerinden yapılan sınıflandırmalara, hakaretlere ve zorbalıklara bu video ile karşı çıktı.

Benzer Haberler

Melodi su 15 Haziran 2021

Merhaba arkadaşlar ben damla sönmeze bayılıyorum çok iyi biri ve doğuştan güzel

Yorum Yaz