Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı Hamilelik Haberlerini Ateşledi, Kaan Yıldırım’dan Şok Hadise Açıklaması!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

19 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı Hamilelik Haberlerini Ateşledi, Kaan Yıldırım’dan Şok Hadise Açıklaması!

Dedikodu kazanına odun atmaya hazır mısınız? Bakalım 19 Haziran Cumartesi günü ünlüler camiasında neler yaşanmış.

1. Buse Varol Alişan’ın Doğum Gününü Kutladı!

Bugün Alişan’ın doğum günü! Güzel oyuncu Buse Varol da eşine olan aşkını Instagram’dan haykıranlardan oldu; “Hayatımın en güzel iyikisi sensin.. iyi ki doğmuşsun, iyi ki çocuklarımın babası sensin?? Daha nice yaşlarını beraber kutlayalım sevgilim✨ Seni çok seviyorum? Bu hayata tekrar gelme şansım olsa, yine seni seçerdim, yine sana aşık olurdum pamuk kalplim✨??” Bu arada detaylar için:

2. Meedo’nun Doğum Gününde Hamilelik Sinyali!

blank

Evlilik için gün sayan Meedo ve Şeyma çiftinden yeni fotoğraflar gelmeye devam ediyor. Ibiza’daki evlerinde arkadaşlarını ağırlamaktan geri durmayan ikili, dün gece büyük bir parti verdi! Meedo’nun doğum günü için kolları sıvayan Şeyma Subaşı hem evlerinde büyük bir parti verdi hem de Instagram’a yazdığı sözlerle Meedo’ya aşkını haykırdı; “Ne kadar muhteşem bir insan olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez. Aile olmamızı sabırsızlıkla bekliyorum. Harika bir eş ve baba olacaksın. Birlikte kuracağımız gelecek için çok heyecanlıyım. Doğum günün kutlu olsun Meedo’m!” Şeyma’nın bu açıklamasından sonra hamilelik dedikoduları yeniden alevlenmiş oldu.

3. Kaan Yıldırım’dan Hadise Açıklaması Geldi!

blank

Hadise ile ayrıldığı iddia edilen Kaan Yıldırım sessizliğini koruyordu. Ancak Hadise’den Ebru Gündeş ile konuştuktan sonra ayrıldığı söylentileri alıp başını gidince yakışıklı oyuncu bu konuya “dur” demek istedi; “Çıkan haberlere açıklık getirmek istiyorum. 3. bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkalarıyla hiçbir zaman bir ilgisi olmadı. Bu konunun buralara çekilmesi son derece rahatsız edici. Biz Hadise ile güzel bir ilişki yaşadık ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde dostça yollarımızı ayırdık. Herkese sevgiler.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz