Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Dram Dizisine Geçince Eski Dizilerini Sattı: Komedi Oynamayı Hiç Sevmiyormuş!

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Dram Dizisine Geçince Eski Dizilerini Sattı: Komedi Oynamayı Hiç Sevmiyormuş!

Genellikle komedi yapımlarıyla karşımıza çıkan Enis Arıkan, meğerse komedi dizilerinde rol almayı hiç sevmiyormuş! Bugün Posta Gazetesinden Oya Çınar’a konuşan Enis Arıkan, hakkında en merak edilen soruları cevaplandırdı.

Enis Arıkan Camdaki Kız’da!

Güzel oyuncu Ezgi Mola ile yakın dostluğu ve eğlenceli Instagram paylaşımlarıyla son zamanların en sevilen ve yükselen oyuncularından olan Enis Arıkan, bugünlerde Kanal D’nin sevilen dizilerinden Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosuna dahil oldu. Bir Gülseren Budayıcıoğlu dizisi olan Camdaki Kız’da Enis Arıkan’ı ailenin yöneticisi Muzaffer yani Muzo karakterinde izliyoruz.

Enis Arıkan

Enis Arıkan’ı genellikle eğlenceli ve neşeli dizilerde ya da programlarda görmeye alışık olunca Camdaki Kız’ın Muzo’su olmasına henüz adapte olamadık. Hele de aynı anda Exxen’de talkshow sunuculuğu yapan yakışıklı oyuncunun dram dizilerinde rol almasına alışmamız bir hayli zaman alacak. Ancak bugün Posta Gazetesinden Oya Çınar’la samimi bir röportaj gerçekleştiren Enis Arıkan; meğerse komedi dizilerinde yer almayı hiç sevmiyormuş!

Komedi Yapımlarını Sevmiyormuş!

Oya Çınar’ın “Hangisini oynamak daha keyifli oyuncu açısından; komedi mi dram mı?” sorusuna Enis Arıkan’ın verdiği cevap hepimizi şaşırtıyor; “Bana kalsa hiç komedi oynamam. Beni dramatik her işin içine koy, mutluluktan geberirim. Bu yanımı ben de çözemedim ama zaten ben izleyici olarak da komedi izlemeyi hiç sevmem.”

Enis Arıkan

Hatta yakışıklı oyuncu yeni bir projeye başladığı zaman stresten günlerce uyuyamıyor hatta ağlama krizlerine giriyormuş; “Yaptığım her işte o kadar çocuk gibi, sıfırdan başlıyormuşum heyecanı duyuyorum ki… ‘Şu an neredeyim? Bana neler verildi?’ aklımın ucundan geçmiyor. Hiç onların şımarıklığını yaşayamıyorum. Yakınlarım, menajerim çok iyi bilir. Bir işe başlayınca günlerce uyuyamam. ‘Yapabilecek miyim? Kıvırabilecek miyim?’ diye ömrünü çürütürüm yanımdakilerin. ‘Camdaki Kız’ın ilk çekiminden sonra iki gün yataklara düştüm. Öyle duvarlara baktım. İlk bölümün yayınlandığı gün, izlememek için direkt uyudum. Bu yüzden şımarmaya hiç vaktim olmuyor. Resmen travma yaşatıyorum kendime. Evin içinde ağlaya ağlaya geziyoruz oyuncu koçumla.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz