Kardeşlerim’in Vefakar Orhan Amcası Cüneyt Mete’yi Hiç Bu Halde Görmediniz!

Aleyna

ATV

1 Mayıs 2021

Kardeşlerim’in Vefakar Orhan Amcası Cüneyt Mete’yi Hiç Bu Halde Görmediniz!

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi son dönemin en dram içeren yapımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Kardeşlerim’in vefakar Orhan Amcası Cüneyt Mete’nin dizideki mazlum hallerine bir hayli alıştık ama meğerse Cüneyt Mete kendi hayatında bambaşka biriymiş!

Kardeşlerim Dram Dizilerine Başka Bir Boyut Getirdi!

2021 dizi sezonu hem bol reytingli hem de bol dram yüklü geçti! Aynı sezon içinde tam 4 tane Gülseren Budayıcıoğlu dizisi üzerine bir de ATV’nin Kardeşlerim isimli dizisiyle bünyemizde aşırı dozda dram ve kaos birikti. Türkiye’de bir dönem bildiğiniz gibi aşiret dizileri çok popülerdi. Hatta bu kadar şiddet odaklı dizilerin ekrana gelmesi birçok televizyon seyircisini de oldukça sinirlendiriyordu.

Kardeşlerim

Kardeşlerim dizisiyle izleyicileri ağlama krizlerine sokan ATV, resmen “Gülseren Budayıcıoğlu kitabı olmasa da dram yapabilirim!” diyerek noktayı koymuş oldu! Kardeşlerim’den daha dramatik bir dizi bu sezon içinde gelir mi, hiç sanmıyorum. Zaten gelmesin de. Su Burcu Yazgı Coşkun, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Halil Özgür Sari ve Cüneyt Mete’nin başrollerini paylaştığı dizi her ne kadar kaotik ve dram dolu olsa da; dizinin oyuncuları gerçek hayatlarında oldukça neşeli ve komik insanlar.

Kardeşlerim’in Orhan Amcası Cüneyt Mete’ye Çok Şaşıracaksınız!

Kardeşlerim dizi setinden sık sık dizi eğlenceli görüntüleri görüyoruz ancak dizinin Orhan Amcası Cüneyt Mete’nin bu halleri sizi oldukça şaşırtacak! Dizide vefakar ve saf amca karakterine can veren Cüneyt Mete, gerçek hayatında kendisi gibi Şeyma Korkmaz ile evli ve Instagram’da da eğlenceli fotoğraflar paylaşmayı ihmel etmiyor. Özellikle de bu düğün fotoğraflarına kalbimizi bıraktık. Mutluluklar diliyoruz çiftimize!

Benzer Haberler

Buse 3 Mayıs 2021

Aaa gerçekten çok iyi

Yorum Yaz