Damar Tıkanıklığı Yaşayan Hakan Altun’dan Hastane Çıkışı İlk Açıklama Geldi: “Çok Şükür…”

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Damar Tıkanıklığı Yaşayan Hakan Altun’dan Hastane Çıkışı İlk Açıklama Geldi: “Çok Şükür…”

Hakan Altun geçtiğimiz hafta “Şarkılar Bizi Söyler” çekimlerinden önce fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Ünlü şarkıcının programdaki partneri Sibel Can ve yakın arkadaşı Zafer Algöz’den gelen açıklamalar sonrasında rahatlamıştık. Bugün ise hastaneden taburcu olan Hakan Altun’dan ilk açıklama geldi!

Şarkılar Bizi Söyler

Bildiğiniz gibi son zamanlarda kanallarda müzik programı furyası başladı, yıllar sonra İbrahim Tatlıses’in İbo Show’la başlattığı bu furyayı; Hakan Altun, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici devam ettirdi. Show TV’de herkese güzel bir müzik resitali yaşatan Şarkılar Bizi Söyler programından geçtiğimiz hafta kötü bir haber aldık.

Hakan Altun

Hakan Altun’dan İlk Açıklama Geldi!

Program sunucularındna Hakan Altun, program çekimleri başlamadan önce fenalaşarak hastanelik oldu. Yoğun bakımda tedavi altına alınan ünlü şarkıcının sağlık durumu hakkında Sibel Can ve Zafer Algöz açıklamalar yaparak; Hakan Altun’un iyi olduğunu tüm sevenlerine duyurmuştu. Önceki günlerde Hakan Altun’un doktoru Instagram’dan bir açıklama yaparak; ünlü şarkıcının iyi olduğunu ama 3 ay çalışmaması ve dinlenmesi gerektiğini ifade etmişti.

Bugün ise ünlü şarkıcı Hakan Altun’dan ilk açıklama geldi; “Herkese merhabalar ♥️♥️♥️ 21 Nisan Çarşamba akşamı beyin damarlarımdan birinde oluşan tıkanıklık sebebiyle kaldırıldığım hastaneden şükürler olsun ki sağlıkla taburcu oldum. Bu süreçte bizi merak edip arayan tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, sevenlerimize ve dualarını esirgemeyen Türk halkına teşekkürlerimi sunarım. Hastalığım sürecinde benimle yakından ilgilenen başta Nöroloji uzmanı Doç. Dr. Ari Boyacıyan’a, kardiyoloji uzmanı Dr. Hülya Gamze Çelik’e, desteğini, ilgisini esirgemeyen Prof.Dr.Levent Tabak’a, Nöroşirürji bölümü doktoru Prof. Dr. Ali Çetin Sarıoğlu’na, aile hekimimiz Op. Dr. Ömer Avlanmış’a, hastane supervisorü, aile dostumuz Dilek Şahin’e, tüm Amerikan Hastanesi sağlık çalışanları ve personeline ilgileri, güler yüzleri ve enerjilerine sonsuz teşekkürler ederim. Allah sağlık çalışanlarını hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin inşallah. Uzun bir süre daha dinlenmem gerekecek. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle. Sevgi ve saygıyla kucaklıyorum hepinizi✌🏻✌🏻✌🏻” Tekrar çok geçmiş olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz