Final Yapan Hercai’nin Güzeli Ebru Şahin’in Estetiksiz Fotoğraflarına İnanamayacaksınız!

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Final Yapan Hercai’nin Güzeli Ebru Şahin’in Estetiksiz Fotoğraflarına İnanamayacaksınız!

Finaliyle herkesi ekrana bağlayan Hercai’nin oyuncuları da en az dizi kadar sansasyon yaratmaya devam ediyor. Son olarak Akın Akınözü’nün dizi yapımcılarıyla kavga etmesinin ardından; bugün Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin’in estetiksiz fotoğrafları sosyal meydada olay oldu! Hercai dizisi, finalden sonra da çok konuşulacak gibi gözüküyor.

Cedi Osman’la Aşkı Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Ünlü NBA oyuncusu Cedi Osman’la yaşadığı ilişkiyle sık sık gündeme gelen Ebru Şahin, ilk zamanlar Cedi Osman’la aralarındaki boy farkından dolayı yakıştırılamamış ve özellikle de Ceda Osman’ın takipçilerinden büyük bir linç yemişti. Pek çok kişi uzak mesafe ilişkinin yürümeyeceğini, ikilinin yakın zamanda ayrılacağını iddia etse de; Cedi Osman ve Ebru Şahin herkesi şaşırtarak bir yılı aşkın süredir dolu dizgin aşklarına devam ediyor.

Ebru Şahin Cedi Osman

İkili arasında sık sık ayrılık iddiaları gündeme gelse de; bu iddialar her seferinde yalanlanıyor. Ancak Ebru Şahin sadece ünlü basketbol oyuncusu Cedi Osman’la ilişkisi yüzünden gündeme gelmiyor elbette. ATV’nin sevilen dizisilerinden Hercai’de canlandırdığı Reyyan karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan Ebru Şahin; dizinin finalinden sonra da konuşulmaya ve gündem olmaya devam ediyor.

Ebru Şahin Cedi Osman

Hangisi Ebru Şahin?

Hercai dizisinin çekimleri biter bitmez, partneri Akın Akınözü’nü Instagram’dan takip etmeyi bırakan Ebru Şahin; Akın Akınözü ile arasının iyi olmadığını tüm takipçilerine duyurmuş oldu! Zaten final çekimlerinde yaşanan kavgayla gündeme gelen Akın Akınözü; birçok kişinin tepkisi çekti. Hercai’nin finalinden sonra ise Ebru Şahin’in yıllar öncesine ait fotoğrafları gün yüzüne çıktı!

blank

2017 yılında Savaşçı dizisinde canlandırdığı Didem karakteriyle hayatımıza giren Ebru Şahin’in yıllar içindeki değişimi gözlerden kaçmadı! Özellikle burnunda “minik bir dokunuş” olduğunu fark ettiğimiz Ebru Şahin’in bu değişimi sosyal medyada olay oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz