Elle Dergisine Kapak Olan Eda Ece’nin Çekim Sırasında Çektiği Zorluklar İçinizi Acıtacak: “Sanki Hiç…”

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Elle Dergisine Kapak Olan Eda Ece’nin Çekim Sırasında Çektiği Zorluklar İçinizi Acıtacak: “Sanki Hiç…”

Yasak Elma’nın Yıldız Argun’u Eda Ece, bu ay Elle dergisinin kapak kızı oldu. Diziyle beraber büyük bir yükselişe geçen güzel oyuncunun dergi çekimleri sırasında yaşadığı zorlukları içinizi acıtacak!

Uzun yıllardır hayatımızda olan güzel oyuncu Eda Ece, geçtiğimiz sezon başında Fox’un aksiyon ve entrika dolu Yasak Elma dizisine Yıldız Argun karakteriyle dahil olmuş ve kısa sürede birçok seyircinin kalbine girmeyi başarmıştı. Diziye Eda Ece’nin dahil olmasıyla bambaşka bir boyuta evrilen Yasak Elma 4. sezonuyla ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor.

Yasak Elma

Eda Ece’den Açıklama!

100 küsür bölümdür ekranlarda olan Yasak Elma senaristleri seyircilere sık sık ters köşeler yaşatmayı da ihmal etmiyor. Son olarak magazin gündemine, dizinin Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile kavga ettiği için diziden ayrılacağı iddiası damgasını vurdu. Hatta bu söylentilerde güzel oyuncu Eda Ece’nin de adı geçiyordu. İddiaya göre dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt ile sohbet eden Eda Ece çekimleri geciktirmiş ve bu durum Nesrin Cavadzade’yi sinirlenmiş!

Eda Ece

Ancak güzel oyuncu Eda Ece, kendisi hakkında çıkan iddiaları Instagram hesabından açıklama yaparak yalanladı; “Diğer oyuncuyla ‘sohbet’ ettiği için bir diğer oyuncu kızıp seti terk ediyor ve haftalar önce düşünülmüş senaryo bir anda başka yazılmış çıkıyor, ünlü mizahçılardan Vedat Özdemiroğlu, Yasak Ayva diye bir komedi bölüm özeti yazmıştı Uykusuz’da, yerlere yatmıştık adeta. Bahsi geçen kimse bu kadar çocuk değildir. Sohbetle suçlanmak beni güldürmüştür. Gerginliğe gerek yoktur… Ben, Şevval, PR ekibimiz o gün setten çıktıktan sonra, sahnelerin çekilmemiş olması yapımcı ve oyuncunun konusudur, sebebini onlar bilir. Bilgim ve ilgim yoktur. Bir suç değil, anlaşmazlıktan başka bir şey olmamıştır. 110 bölüm başarılı bir iş yapmak, her yiğidin harcı olmadığı gibi yiğitlerde değil, bu sürekli haberi yapıp Twitter yorumlarına maruz bırakılan şahane kadınların başarısıdır. Bizim dedikodulara ihtiyacımız yoktur. Herkes üstüne düşen görevi zaten her zaman başarıyla yapmıştır.”

blank

Eda Ece’nin Yaşadığı Zorluklar!

blank

Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılıp ayrılmayacağı henüz net değilken; bugün Elle dergisine kapak olan Eda Ece’nin güzelliği herkesi büyüledi. Son zamanlarda Yasak Elma dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan güzel oyuncunun Elle dergisi için yaşadığı zorluklar ise içimizi acıttı! Meğerse Elle dergisinin çekimleri Karadenizde bir sahilde yapılmış ve Eda Ece çekimler sırasında sahilde çıplak ayak yürümek zorunda kalmış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz