Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Yine Yaptı Yapacağını! Koronavirüs Aşısı Olurken Öyle Bir Soru Sordu ki…

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Yine Yaptı Yapacağını! Koronavirüs Aşısı Olurken Öyle Bir Soru Sordu ki…

Genellikle komedi yapımlarında izlediğimiz Enis Arıkan, son dönemin yıldızı parlayanlarından! Yakın arkadaşı Ezgi Mola’yla birlikte eğlenceli videolar çeken Enis Arıkan; artık sadece komedi oyuncusu kimliğiyle karşımıza çıkmıyor. Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan, dram dizisine de çok yakıştı! Oyunculuk yeteneklerini herkese kanıtlayan yakışıklı oyuncu bugün Koronavirüs aşısı olan ünlüler kervanına katıldı. Ancak aşı olurken hemşireye “Aşı kilo yapar mı?” sorusuyla herkesi güldürdü!

Herkesin Hayalindeki Arkadaş Enis Arıkan!

Hem sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımlarıyla hem de oyunculuk yeteneğiyle gönlümüzü kazanan Enis Arıkan, aynı zamanda Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde de talkshow yapıyor. Birbirinden ünlü konukları programında ağırlayan Enis Arıkan, hem eğleniyor hem de eğlendiriyor. Hatta Exxen’deki talkshow’un konuklarından biri de yakın arkadaşı Ezgi Mola’ydı. Ezgi Mola ve Kobra Murat’ın konuk olduğu programda herkes kurtları döktü!

blank

Ancak geçtiğimiz aylarda Posta gazetesine verdiği röportajda komedi oynamayı hatta izlemeyi bile sevmediğini söyleyen Enis Arıkan herkesi şaşırtmıştı; “Bana kalsa hiç komedi oynamam. Beni dramatik her işin içine koy, mutluluktan geberirim. Bu yanımı ben de çözemedim ama zaten ben izleyici olarak da komedi izlemeyi hiç sevmem.” Her dahil projede büyük stres yaşadığını itiraf eden yakışıklı oyuncu; sosyal hayatında da çok sevilen bir insan.

blank

Enis Arıkan Yine Rahat Durmadı!

Eğlenceli, neşeli, pozitif ve tam anlamıyla dedikodu bağımlısı! Herkesin hayalinde arkadaş modeli Enis Arıkan, geçtiğimiz gün bir mekan çıkışı muhabirlere yakalandığında sorulara yanıt vermekten daha çok; gazetecilere “Dedikodu var mı? Dedikodu olduğunda bana WhatsApp’tan yaz!” cümlesiyle herkesi şaşırttı. Paparazzilere dedikodu soran kaç ünlü görebilirsiniz ki? Her adımıyla farklı olduğunu bizlere kanıtlayan Enis Arıkan, bugün yine bir ilke imza attı.

Koronavirüs aşısı olmak için hastaneye giden ünlü oyuncunun aşı konusunda tek çekincesi vardı. O da aşının kilo aldırıp aldırmayacağıydı! Enis Arıkan için tek önemli yan etki buydu evet… Aşı olurken fotoğraf paylaşan Enis Arıkan, paylaşımının açıklama kısmına; “Aşı kilo yapıyor mu diye sorduğum an..” yazınca ortalık karıştı.. Ah Enis yine yaptın yapacağını!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz