Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal Rol Arkadaşından Kopamıyor! Tatil Bile Ona Kavuşmasını Engelleyemedi

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal Rol Arkadaşından Kopamıyor! Tatil Bile Ona Kavuşmasını Engelleyemedi

Teşkilat dizisinin yıldızları birbirlerinden bir türlü kopamıyor. Dizinin güzel kahramanları Zehra ve Pınar’a hayat veren Deniz Baysal ve Ezgi Şenler, tatilde bir araya geldi. Ünlü oyuncular birbirlerine sarılmaya doymadı.

teşkilat-ezgi şenler-deniz baysal-çağlar ertuğrul

TRT’nin fenomen dizisi Teşkilat şüphesiz bu sezonun en dikkat çeken projelerinden biri oldu. Başladığı ilk günden beri herkesi ekranlara kilitleyen fenomen dizi, güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla sezon boyunca reyting listelerini adeta altüst etti. Ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip zorlu bir görevi kabul eden yedi vatan sevdalısının hikayesine tanık olduğumuz iddialı yapım, dizi tarihine adını altın harflerle yazdırdı bile. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler gibi isimlerin olduğu fenomen dizi, sezon arasından sonra izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Sonunda Kavuştular

Teşkilat kadrosunun arasından su sızmıyor. Beraber çok iyi anlaşan ekip sezon arası olmasına rağmen hala görüşmeye devam ediyor. Hatırlarsanız Deniz Baysal rol arkadaşı Çağlar Ertuğrul ile de tatilde buluşmuştu. O anları sosyal medya hesabında paylaşan güzel oyuncu, Teşkilat hayranlarını çok heyecanlandırmıştı.

teşkilat-ezgi şenler-deniz baysal-çağlar ertuğrul

Dizinin Zehra’sından dikkat çeken bir paylaşım daha geldi. Deniz Baysal rol arkadaşı Ezgi Şenler ve Bir Zamanlar Kıbrıs’ın yıldızı Sümeyra Koç ile bir araya geldi. Arkadaşlarıyla hasret gideren güzel oyuncu, o anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Ezgi Şenler ise rol arkadaşının bu samimi paylaşımına kayıtsız kalamadı. Ünlü oyuncu, Deniz Baysal’ın paylaşımını kendi profilinde de paylaşarak “Ohh şükür kavuşturana” diye not düştü.

Çağlar Ertuğrul Veda mı Edecek?

teşkilat-ezgi şenler-deniz baysal-çağlar ertuğrul

Sezon arasına giren diziden geçtiğimiz günlerde hayranlarını çok üzecek bir iddia gelmişti. Teşkilat’ın Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un kendisine verilen sözlerin tutulmaması sebebiyle diziden ayrılacağı dedikoduları dolaşmaya başlamıştı. Bu vedanın üzerine ise yapımcıların diziyi yeniden kurgulayacağı konuşulmaya başlanmıştı. Eğer ünlü oyuncu ile bir anlaşma sağlanamazsa, Çağlar Ertuğrul’un diziye veda edeceği öğrenildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz