Pelin Karahan ve Aslı Enver’in Ortak Çilesi! Güzel Oyuncular Daha Fazla Dayanamadılar İsyan Ettiler

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Pelin Karahan ve Aslı Enver’in Ortak Çilesi! Güzel Oyuncular Daha Fazla Dayanamadılar İsyan Ettiler

Bir zamanların gençlik dizisi Kavak Yelleri’nin güzel oyuncuları Pelin Karahan ve Aslı Enver bugün sosyal medya hesaplarından adeta isyan ettiler. Güzel oyuncular yaşadıkları bu durumu takipçileri ile paylaşırken birbirlerinden bağımsız bir şekilde aynı şeyden yakındılar. İşte yıllar sonra iki başarılı oyuncuyu bir araya getiren ve yeter artık dedirten olay!

Hey Gidi Kavak Yelleri

Kavak Yelleri televizyon dünyasının belki de ilk ve çok tutulan yerli gençlik dizilerinden birisi olarak hala akıllarımızda. Dizinin oyuncuları ise dizi bittikten sonra da oldukça başarılı bir şekilde kariyer hayatlarına devam ettiler. Henüz çok genç oldukları Kavak Yelleri setini bir okul gibi gören genç oyuncular bugün oldukça başarılı işlere imza atan isimler haline geldiler.

Başarılı İşlere Devam

ASLI ENVER BABİL

İşte bunlardan ikisi de Pelin Karahan ve Aslı Enver. Aslı Enver şu anda sadece reklam çekimleri yapıyor ve dinleniyor olsa da başarılı oyuncunun birçok proje ile görüşme yaptığı da duyulan haberler arasında.

PELİN KARAHAN BİR ZAMANLAR KIBRIS

Pelin Karahan ise yine en son Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde yer alıyordu. Dolayısıyla her ikisi de Kavak Yelleri’nin ardından iyi işler çıkarmaya devam ettiler.

Aynı Anda Aynı Dertten Yakınmak

Bugünse iki güzel oyuncu neredeyse aynı zamanlarda sosyal medya hesaplarından birer paylaşım yaptılar. Artık bunun adı Kavak Yelleri ruhu mudur bilinmez ama iki oyuncu da Haziran ayına gelmemize rağmen hala daha hırka kazak dolaştıklarından yakınmışlar.

Gerçi her ikisinin de yakınması dahi aşırı sevimlilik içeriyor ama olsun. Sonuç olarak her ikisi de aynı şeyi hissetmiş ve düşünmüş “Bu ne biçim Haziran” noktasına gelmişler. Ama onlar bundan yakınırken insanın aklına da gelmiyor değil hani. Şöyle yeni bir proje olsa da Kavak Yelleri’nde olduğu gibi Aslı Enver ve Pelin Karahan’ı yine birlikte izlesek diye..

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz