Camdaki Kızı’n Muzo’su Enis Arıkan’ın Başı Belada! Oyuncunun Başına Gelenler Yürekleri Dağladı: “Allah’a Emanet..”

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Camdaki Kızı’n Muzo’su Enis Arıkan’ın Başı Belada! Oyuncunun Başına Gelenler Yürekleri Dağladı: “Allah’a Emanet..”

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız’ın önemli isimlerinden birisi olan Enis Arıkan yaptığı bir sosyal medya paylaşımı ile tüm hayranlarının yüreğini ağzına getirdi. Dizisinin sezon finaline girmesinin ardından biraz dinlenmeyi ve tatil yapmayı planlayan ünlü oyuncunun başına gelenler kelimenin tam anlamıyla takipçilerini üzmeye yetti. İşte Enis Arıkan’ın yaşadıkları ve sosyal medya paylaşımı!

Muzo’dan Story’ler

enis arıkan camdaki kız muzo

Camdaki Kız’ın en çok sevilen ve takdir gören oyuncularından birisi olan Enis Arıkan dizinin sezon finaline çıkmasının ardından artık rahatça dinlenmeyi hak eden isimlerden. Dizide herkesin danıştığı, hatta neredeyse fikrini almadan hareket edilmeyen Muza karakterine hayat veren Enis Arıkan bugün ardı ardına yolculuk storyleri paylaştı. Storylerinde “Az daha uçağı kaçıracaktım” diyen oyuncunun uçakta geçirdiği anlar ise başlı başına bir hikaye olmuş açıkçası.

Derdim Büyük Aybalam

Seyahat esnasında uçakta çektiği bir videoda bir anda aklına bavulları gelen başarılı oyuncu bu merakını takipçileri ile de paylaşmaya karar veriyor. Artık kaç bavulla gidiyor bilemiyoruz ama belli ki oturduğu yerden epey merak etmiş onları.

Bavul Hengamesine Eklenen Pilot Konuşması

Seyahat boyunca aklının bavullarına takıldığı her halinden belli olan Enis Arıkan tam bu düşüncelerden sıyrılmaya çalışırken imdadına yetişen uçağın pilotu oluyor. Pilotun yolcular için yatığı uyarı konuşmasının ardından “Ağzını açarak konuş pilot gardaşım anlamıozzzz” diyerek bu kez de pilotun söylediklerine takıldığı bir story’i paylaşıyor. Vallahi ne diyelim, bavuldu pilottu derken başına gelenler hepimizin yüreğini dağladı. Artık Allah’a emanet varmıştır umarım istediği yere…

Aşı Kilo Yapar mı?

Geçtiğimiz günlerde Coronavirüs aşısını da olan ünlü sanatçı belli ki artık rahat rahat gezebilirim diyor. Aşı olurken de hayranlarını güldürmeyi başaran Enis Arıkan, tarihi aşı olma anını da bir fotoğrafla belgelemişti. Hatta fotoğrafın altına da “Aşı kilo yapıyor mu diye sorduğum an..” yorumunu yapan ünlü oyuncu takipçilerinden kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum toplamıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz