Müge Anlı’nın 15 Yıllık Yayın Hayatında Bir İlk Yaşandı: Ne Esra Erol Ne Acun Ilıcalı Yanına Bile Yaklaşamadı!

Aleyna

ATV

22 Haziran 2021

Müge Anlı’nın 15 Yıllık Yayın Hayatında Bir İlk Yaşandı: Ne Esra Erol Ne Acun Ilıcalı Yanına Bile Yaklaşamadı!

Müge Anlı’nın sevilen programı sonunda zirveye oturdu! Hafta içi her gün sabah saatlerinde ekrana gelmeye devam eden “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı yıllardır büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Pazartesi yani dün ise Müge Anlı’nın programında bir ilk gerçekleşti! Birçok milyon liralık bütçeli yapımları sollayan Müge Anlı, reytinglerde zirveye oturdu.

Müge Anlı

Müge Anlı Zirvede!

Normalde yayınlandığı günlerde Esra Erol’un programıyla büyük bir rekabet içinde olan Müge Anlı, genellikle tüm reyting kategorilerinde ilk beşin içinde yer almayı başarıyordu. Yani Müge Anlı için reytinglerde üst sıralarda olmak çok da yeni bir şey değil. Ancak Müge Anlı’nın dün yayınlanan bölümü reytinglerde total kategorisinde 6 bandında puan alarak zirveye oturdu.

blank

Acun Ilıcalı’nın milyon dolarlık yarışması Survivor, Maraşlı ve yeni başlayan yaz dizilerini sollamayı başaran Müge Anlı, sabah saatlerinde yayınlanmış olmasına rağmen birinci sıraya yükseldi ve herkese televizyonculuk dersi verdi! Az bir bütçe ve rakiplerinden çok farklı bir yayın saatinde ekrana gelmesine karşın başarılı performansından ödün vermeyen Müge Anlı’yı tebrik etmek gerekiyor!

blank

2,5 Yıl Sonra Dava Yeniden Açıldı!

Müge Anlı’nın en yakın rakibi ise şüphesiz Esra Erol! Atv’nin bir diğer sevilen sunucusu Esra Erol’la kıyasıya bir rekabet içinde olan Müge Anlı, en yakın rakibini de geride bırakmayı başardı.

blank

Müge Anlı’nın dün ekrana gelen bölümünde ise yıllardır bir türlü aydınlatılamayan cinayet yeniden gün yüzüne çıktı. 2,5 yıl önce canice katledilen Metin ve Necla Şen’in oğulları anne babasının katil ya da katillerini aramak için ikinci kez Müge Anlı’nın kapısını çaldı. Canlı yayında tansiyonların yükseldiği anlar ekran başındaki izleyicileri de heyecanlandırdı ve kafasını karıştırdı! Bakalım 2,5 sene sonra Büyükşen çiftinin katilleri bu sefer ortaya çıkacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz