Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik İfşa Etti! Kamera Önü ve Arkasında Ancak Bu Kadar Farklı Olabilirlerdi

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik İfşa Etti! Kamera Önü ve Arkasında Ancak Bu Kadar Farklı Olabilirlerdi

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli eserinden uyarlanan Camdaki Kız dizisi adeta reyting rekorları kırıyor. Başrol oyuncularından Burcu Biricik, oyunculuğuyla olduğu kadar instagram paylaşımları ile de diziyi sevenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Uyumları Herkesin Dikkatini Çekti

Daha önce Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakteri ile izlediğimiz Burcu Biricik ve Can karakteri ile tanıdığımız Feyyaz Şerifoğlu, başarılı oyunculukları ve olağan üstü uyumları ile herkesin dikkatini çekti. Öyle ki Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir diğer eseri olan Camdaki Kız’ın uyarlamasında da iki oyuncu çift olarak karşımıza çıktı.

Tesadüf Değil Plan

blank

Tutucu bir anne ile adeta bir cam fanus içerisinde büyüyen Nalan ve beklenmedik şekilde yolunun kesiştiği Sedat’ın hikayesi daha 5 bölümde izleyicileri kendine hayran bırakmayı başardı. Geçmişin yüklerini hiç bilmeden sırtlanan Nalan, Koroğlu ailesine ait bir otelde mimar olarak çalışmaktaydı. Koroğlu ailesinin oğlu Sedat ise evli bir kadın olan Cana ile yasak ilişki yaşıyordu. Rafet Koroğu, oğlunu bu sevdadan vazgeçirmek için onu evlendirmeye karar verdi. Sedat tam da aileden kimsenin sevmediği ve istemediği biri ile evlendirilecekken, imdadına ablası Selen yetişti. Nalan’ı çok beğenerek aileye öneren Selen, kardeşini kurtardı fakat Nalan’ı büyük bir ateşe attı.

Dizide Melankoli Bitmiyor

blank

Hikaye bu denli acıklı olunca, oyuncuların ekranda pek de güldüğü görülmedi. Genelde göz yaşları ve asık suratların hakim olduğu hikayenin perde arkası ise bambaşkaydı. O anlar Burcu Biricik’in sosyal medya hesabında paylaştığı bir fotoğrafla takipçilere yansıdı.

Bakın Kamera Arkası Nasılmış

blank

Güzeller güzeli oyuncu Burcu Biricik, çekim arasında ekip arkadaşları ile çekilen bir fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşarak arkadaşlarını ifşa etti. Diziyi izlerken daima bunalım halinde gördüğümüz oyuncuların gülümsemeleri adeta göz kamaştırdı. Meğer hiç göründükleri gibi değillermiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz