Sadakatsiz’in Asya’sı Bennu Yıldırımlar Bakın Hangi Ünlü Oyuncuyla Evli Çıktı? Kimse Bu Detayı Bilmiyor

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Sadakatsiz’in Asya’sı Bennu Yıldırımlar Bakın Hangi Ünlü Oyuncuyla Evli Çıktı? Kimse Bu Detayı Bilmiyor

Sadakatsiz dizisi ile ekranlara çarpıcı bir şekilde geri dönen Bennu Yıldırımlar hakkındaki gerçekler ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun kiminle evli olduğu herkesi şaşırttı.

bennu yıldırımlar-Bülent emin yarar

Kanal D’nin fenomen dizisi Sadakatsiz, birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran ünlü dizi, şüphesiz bu sezonun en ilgi çeken yapımlarından biri. Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk, Burak Sergen gibi başarılı oyuncuların rol aldığı sevilen dizi, şimdilerde sürpriz bir oyuncunun gelişi ile iyice tansiyonu yükseltiyor.

Yeni Asya Olay Oldu

Yaprak Dökümü’nün Fikret’i olarak hepimizin aklına kazanan usta oyuncu, Umutsuz Ev Kadınları, Gönül İşleri, Kadın gibi dizilerdeki başarılı performansıyla Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri. Tiyatrodaki başarıları ile de tanınan güzel oyuncu, Asya’nın babasının eski aşkı olarak Sadakatsiz’e dahil oldu. Hikayeye bambaşka bir soluk getiren ünlü oyuncu hakkındaki gerçekler de bir bir ortaya çıkmaya başladı.

bennu yıldırımlar-Bülent emin yarar

Bennu Yıldırımlar’ın kendi gibi usta bir oyuncu olan Bülent Emin Yarar ile evli olduğu ortaya çıktı. Arka Sıradakiler, 20 Dakika, Dip gibi projelerde adından söz ettiren Bülent Emin Yarar ile Bennu Yıldırımlar 1995 yılında nikah masasına oturdu. O zamandan beri mutlu ve huzurlu bir evlilikleri olan ünlü ikilinin bir de Ada isminde kız çocukları var.

Kızı da Oyuncu Olma Yolunda

bennu yıldırımlar-Bülent emin yarar

Bennu Yıldırımlar ve Bülent Emin Yarar’ın çocuğu Ada Yarar 1999 yılında dünyaya geldi. Anne ve babasından dolayı oyunculuğa merak saran Ada, tiyatro alanındaki çalışmalarına devam ediyor. Genç yaşta oyunculuk kariyerine başlayan Ada Yarar özellikle annesine olan benzerliği ile sosyal medyanın epey dikkatini çekiyor. Yetenek abidesi bir anne ve babanın çoğu olan Ada’yı da çok yakında ekranlarda görürüz diye tahmin ediyoruz.

bennu yıldırımlar-Bülent emin yarar
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz