Masterchef’in Sempatik Jürisi Somer Sivrioğlu Nihayet Gündeme Odaklandı: Yardım Elini Uzatıyor!

Buket S

Haberler

3 Ağustos 2021

Masterchef’in Sempatik Jürisi Somer Sivrioğlu Nihayet Gündeme Odaklandı: Yardım Elini Uzatıyor!

Masterchef 2021 sezona bomba gibi başladı. Hem lezzetli yemekleri, hem de jürilerin yorumlarıyla izleyenlere keyifli anlar yaşatan yarışma, heyecanla takip edilmeye başladı.

Haberler Üzmüştü

Masterchef 2021, ilk fragmandan önce izleyicilerini bir hayli üzmüştü. Programın simgesi haline gelen üç şef hakkında, bu sezon programda jüri olarak yer almayacakları dedikoduları çıkmıştı. İlk olarak Mahmet Yalçınkaya’nın geçen yılki ifşa skandallarından sonra tadının kaçtığı, o sebeple yeni sezonda Masterchef’te jürilik yapmayacağı iddiası ortaya atıldı. Şefin, kızı ile birlikte Youtube’da aktif olarak yer alması da bu iddiaları güçlendirdi.

blank

Ardından Danilo Zanna’nın yeni sezonda jüri koltuğunda oturmayacağı söylendi. Sebebi ise ünlü şefin oynadığı reklam filmleriydi. Reklam filmlerinden bir hayli yüksek kazanç elde ettiği, bu sebeple yeni sezonda Masterchef’te yer almak istemediği öne sürüldü.

blank

Bir diğer iddia ise Somer Sivrioğlu’nun programa hatta Türkiye’ye gelemeyeceğiydi. Pandemi dolayısıyla ülkeler arası seyahatler yasaklanınca, kimse Somer şefin ülkeye dönebileceğine ihtimal verdi. Sanıyoruz ki Masterchef’in jüri koltuğunda oturmayacağı dedikoduları da buradan çıktı.

blank

Ancak durum hiç umulduğu gibi olmadı. Yarışma ile bütünleşen ve üç sezondur seyircilerin gönlünü fetheden üç şef, tekrar jüri koltuğunda bir araya geldi. İlk fragmanla birlikte şefleri bir arada gören seyirciler ise bayram etti. Malum şefler olmadan Masterchef’in tadı çıkmazdı.

Başta Sessiz Kalsa da Gönülleri Aldı

blank

Masterchef’in keyifli gidişatına ise gündemdeki yangınlar darbe vurdu. Her zaman sosyal medya paylaşımlarını keyifle takip ettiğimiz Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu, eğlenceli paylaşımlar serisini bozdu. Yangınlar başlar başlamaz Danilo şef sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımlar yapmaya başladı. Mehmet şef ve Somer şefin bir süre sessiz kalması ise takipçilerini şaşırttı.

blank

Nihayet Somer şeften de beklenen paylaşım geldi. Yangınla mücadele konusunda işe yaradığı söylenen fireballlardan birinin fotoğrafını paylaşan Somer şef, takipçilerine yangınla mücadelede faydası olup olmadığını sordu. Şayet işe yarıyorsa alıp dağıtmak istediklerini söyledi. Önce sessizliğiyle kızdıran Somer şef, bu hareketiyle tekrar kalplerimizdeki tahtına oturdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz