“Leyla” Olmak Yaramadı! Masumiyet’ten Exxen’e Transfer Olan Deniz Işın’a Neler Oluyor: “Kimseye Tahammülüm Yok!”

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

“Leyla” Olmak Yaramadı! Masumiyet’ten Exxen’e Transfer Olan Deniz Işın’a Neler Oluyor: “Kimseye Tahammülüm Yok!”

Fox’un Masumiyet dizisiyle karşımıza çıkan Deniz Işın, Instagram hesabından sosyal medyada yaşanılanlara kendi Instagram hesabından isyan etmeye başladı ve bazı arkadaşlarına uyuz olduğunu hatta engellemek istediğini açıkladı! “Geçiş dönemi”nde olduğunu iddia eden Deniz Işın, bu durumun geçici olduğunu ve güneş tutulmasına bağlı olduğunu söyleyince ortalık karıştı. Anlaşılan Deniz Işın’a “Leyla” olmak yaramadı!

Masumiyet’ten Çıkan Yıldız Oldu!

Bildiğiniz gibi güzel oyuncu Deniz Işın geçtiğimiz günlerde, Exxen’de yeniden yayınlanmaya başlayacak olan Leyla ile Mecnun dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Masumiyet’le popülerlik yakalayan güzel isim sosyal medyada da oldukça konuşulan biri haline geldi.

blank

Masumiyet sadece 13 bölüm ekranlarda kalabilmiş olsa da; sosyal medya kullanıcıları tarafından en çok konuşulan dizilerden biri olarak hala karşımıza çıkıyor. Özellikle de dizinin genç oyuncuları; Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın son dönemlerin en popüler oyuncularından oldu. Dizinin final bölümünün ekrana gelmesinin ardından Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan arasında aşk iddiaları ortaya atıldı.

blank

Deniz Işın’ın Videosu Herkesi Şaşırttı!

Bu aşk iddiaları İlayda Alişan tarafından jet bir hızla yalanlandı ancak ünlüler dünyasında yalanlamaların genelde yanlış çıktığını hepimiz biliyoruz. Bu olaydan birkaç gün sonra bir tatil beldesinde el ele yakalanan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan, aşklarını kabul etmek zorunda kaldılar. Dizi aşklarını gerçek hayata taşıyan çiftimiz dışında Deniz Işın da son dönemde yıldızı parlayanlardan!

Geçtiğimiz yıllarda TRT’de yayınlanmış Leyla ile Mecnun dizisi bugünlerde Exxen’e transfer oldu. Yıllar sonra aynı ekiple yeniden çekimlere başlanan dizide ise Leyla’yı kimin canlandıracağı merak ediliyordu. Dizinin yeni Leyla’sı Deniz Işın olduğu açıklandı. Ancak Deniz Işın’a Leyla olmak yaramamış olacak ki; Instagram hesabından son zamanlarda çevresindeki arkadaşlarına tahammül edemediğini bu video ile açıkladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz