Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu Sosyal Medyayı Yıkıp Geçti! Öyle bir Paylaşım Yaptı ki…

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu Sosyal Medyayı Yıkıp Geçti! Öyle bir Paylaşım Yaptı ki…

Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu yine yapacağını yaptı! Öyle bir şey paylaştı ki gören herkes hayran kaldı!

Kırmızı Oda ile Tanıdık!

Ekranların yeni jönü Feyyaz Şerifoğlu’nu Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Can karakteri ile tanıdık. Burcu Biricik’in hayat verdiği Boncuk’un hayali aşkı olarak karşımıza çıkan Feyyaz Şerifoğlu yakışıklılığı ve güzel bakışlarıyla 7’den 70’e herkesi etkilemeyi başardı.

blank

Burcu Biricik ile uyumu izleyicilerin olduğu kadar yapımcıların da gözünden kaçmamış olacak ki, Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir diğer eseri olan Camdaki Kız’ın uyarlaması için de genç oyuncuya teklif gitti. Müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuk alanında da kendisini geliştirmek isteyen yakışıklı oyuncu bu teklifi seve seve kabul etti.

İlk Olarak O Ses Türkiye’de Yer Almıştı

blank

2013 yılında O Ses Türkiye’ye katılarak ilk aşamayı geçen ancak bir süre sonra elenen Feyyaz Şerifoğlu’nun güzel sesi, Ajda Pekkan tarafından keşfedildi. Ünlü şarkıcının vokalistliğini yapan Feyyaz Şerifoğlu’nun ünü böylece yayıldı. Kendi bestesi olan Gidene adlı şarkının izlenme sayısı ise Kırmızı Oda’dan sonra bir hayli arttı.

blank

Şu sıralar kariyerine oyuncu olarak devam etse de yakışıklı jönümüz bizi o kadife sesinden de mahrum bırakmıyor. Zaman zaman sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ve söylediği şarkılarla, ekranlarda yer almasa bile kulaklarımızın pasını siliyor.

Yine Kulaklarımızın Pasını Sildi

blank

Feyyaz Şerifoğlu dün yine hepimizi heyecanlandıran bir paylaşıma imza attı. Akarsu kenarında Tarkan’a ait bir şarkıyı seslendiren genç oyuncunun sesi, duyanların içini eritti. Görüntüsünden hiç bahsetmiyoruz bile! Şerifoğlu’nun sesine eşlik eden akarsu ise, şarkıya bambaşka bir boyut kattı.

Bu paylaşımın ardından Feyyaz Şerifoğlu’nun hayranları aşka geldi. Yetenekli oyuncunun gönderisinin altına birçok ateş ve kalp emojili yorumlar yapıldı. Hayranlarının profil isimleri ise Feyyaz Şerifoğlu’nun ününün Türkiye dışında da duyulduğunu kanıtlar nitelikteydi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz