Büyük Aşk Bitti mi? “Süper kahramanım” Dediği Onur Ünlü’yle Birlikte Olan Hazar Ergüçlü’den “Yeni Aşk” Paylaşımı

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Büyük Aşk Bitti mi? “Süper kahramanım” Dediği Onur Ünlü’yle Birlikte Olan Hazar Ergüçlü’den “Yeni Aşk” Paylaşımı

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, neredeyse dört yıldır başarılı yönetmen Onur Ünlü ile aşk yaşıyor. Çok tartışılan bu aşk, Hazar Ergüçlü’nün “yeni aşk” paylaşımıyla daha da tartışmalı hale gelebilir!

Hazar Ergüçlü

Son olarak “Alev Alev” dizisiyle ekranlara konuk olan Hazar Ergüçlü, son dönemin en başarılı kadın oyuncuları arasında yer alıyor. İlk oyunculuk denemelerinden bu yana hep kaliteli projelerde yer almayı başardı ve rakiplerinin arasından sıyrıldı. Düşünsenize, dramdan bir anda komediye geçiş yapan hatta süper kahraman dizimiz “Hakan: Muhafız”da bile kendine yer bulan kaç genç kadın oyuncu olabilir ki? Hazar Ergüçlü’nün yeteneğine, doğallığı ve sektördeki rakiplerinden epey ayrıksı olan tavırları eklenince, hayranları da çok oluyor tabii ki!

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü

Ama yıllarca adı hiç kimseyle anılmayan Hazar Ergüçlü, 2018 yılında aykırı tavrını aşkta da sürdürmeye karar verince olanlar oldu. En az kendisi kadar “aykırı” olmasıyla bilinen ünlü yönetmen Onur Ünlü ile aşk yaşamaya başladı. Mutlu aşıklar, aralarındaki yaş farkı ve birinin yönetmen birinin de oyuncu olması nedeniyle yerden yere vuruldu. Sektörde daha rahat proje kapmak için birlikte oldukları bile söylendi! Ama onlar tüm eleştirileri göz ardı etti ve ilişkilerine sahip çıktı. Ama kimsenin yıkamadığı ilişkileri, Hazar Ergüçlü’nün “yeni aşk” (!) paylaşımıyla gölgelenebilir!

“Yeniden aşık oldum”

Malum, ünlü oyuncu ve müzisyen Şevval Sam, aylarca uğraşıp zevkine göre dizayn ettiği karavanı Prenses’le kendini yollara vurdu. Dün de epey kalabalık bir arkadaş grubunu karavanında ağırladı. Konuklardan biri de Hazar Ergüçlü’ydü. Meslektaşları Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun’un oğlu Marsel’i ilk kez gören Hazar Ergüçlü, minik bebeğin tatlılığı karşısında adeta eridi!

Hazar Ergüçlü story

Arkadaşlar, galiba yeniden aşık oldum” diyen Hazar Ergüçlü, sevgilisi Onur Ünlü’nün pabucunu dama attı. Kısa süreliğine de olsa!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz