Sonunda Fena Patladı! Hazal Kaya “Canına Kasteden” O İsme Instagram’dan İsyan Etti: “Nereye şikayet edebilirim?”

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Sonunda Fena Patladı! Hazal Kaya “Canına Kasteden” O İsme Instagram’dan İsyan Etti: “Nereye şikayet edebilirim?”

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, şu sıralar harıl harıl yeni Netflix dizisi “Pera Palas” için çalışıyor. Kalan azıcık vaktinde de canını sıkan durumlara Instagram’dan isyan etmeye devam ediyor!

Hazal Kaya

Hazal Kaya, efsane dizi “Aşk-ı Memnu” ile hayatımıza girdiğinde henüz 17 yaşındaydı. “Adını Feriha Koydum” dizisiyle starlığını ilan ettiğinde de 21! Ama sonrasında rating konusunda büyük hüsranlar yaşadı ve star karizması zedelenmeye başladı. Bu durumu değiştiren proje ise fenomen dizi “Shameless”ın uyarlaması “Bizim Hikaye” oldu. Hazal Kaya’yı yeniden parlatan dizi ünlü oyuncuya her anlamda uğurlu geldi. Dizi devam ederken hayatının aşkı Ali Atay’la evlenen ünlü oyuncu, dizi bitince de oğlu Fikret Ali’ye kavuştu. İmrenilen aile hayatı, cesur açıklamaları, sesinin ne kadar güzel olduğunun ortaya çıkması vs. derken kariyerinin en popüler dönemini yaşamaya başladı!

Bu popülerliğin hediyesi ise Netflix dizisi oldu. Türkiye pazarına ilk olarak Çağatay Ulusoy ve Beren Saat gibi starlarla açılan Netflix, “Aşk 101” ve “Bir Başkadır” gibi diziler haricinde, yurt dışında en çok tanınan Türk oyuncularla çalışmaya devam ediyor. Bu isimlerden biri de Hazal Kaya oldu. Ünlü oyuncuyu bu kez “Pera Palas” dizisi sayesinde 1919 İstanbul’unu anlatan gizemli bir hikayede izleyeceğiz! İmajını değiştiren ve şan dersleri alan Hazal Kaya, çok yoğun bir şekilde çalışıyor. Kalan vaktinde de dünyaca ünlü isimleri izliyor!

“İyi niyetli bulmuyorum”

Kate Winslet

Son dönemin en sarsıcı dizilerinden “Mare of Easttown”, Hazal Kaya’yı da derinden etkiledi. Dizinin başrolünde oynayan ve çağımızın en iyi oyuncularından biri olarak görülen Kate Winslet’ın performansı, belli ki Hazal Kaya’yı perişan etti!

Kate Winslet’ın güçlü oyunculuğu herkes gibi Hazal Kaya’nın da kalbine dokundu. Ama Hazal Kaya bu, hemen sitem etmeye başladı tabii ki: “Kate Winslet’ı nereye şikayet edebilirim? Canıma kasteden dizilere yapımcılık yapıyor. Bir de olağanüstü oynuyor. İyi niyetli bulmuyorum… Ne yapalım, ölelim mi ablacığım? Ben burada değilim sayenizde…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz