Camdaki Kız’ın Yıldızları Burcu Biricik ve Enis Arıkan “Damdaki Kız”ı İzlerken Paylaşım Yapmadan Duramadı

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Camdaki Kız’ın Yıldızları Burcu Biricik ve Enis Arıkan “Damdaki Kız”ı İzlerken Paylaşım Yapmadan Duramadı

Güldür Güldür önceki akşam birbirinden keyifli skeçleri ile izleyicisiyle buluştu. Güldür Güldür’ün Camdaki Kız dizisiyle dalga geçtikleri Damdaki Kız adlı skece Burcu Biricik ve Enis Arıkan kayıtsız kalamadı.

camdaki kız-enis arıkan-burcu biricik

Kanal D’nin fenomen dizisi Camdaki Kız birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Bu sezonun en dikkat çeken projelerinden biri olan Camdaki Kız her hafta adeta tüm Türkiye’yi ekranlara kilitliyor. Sıcakkanlı ve dünyalar güzeli bir kadın olan Nalan kendini, birdenbire kendini Türkiye’nin en zengin ailelerinden olan Sedat Koroğlu ile evlilik yolunda buldu. Güzel umutlarla başlayan iki gencin kabusa dönen hayat hikayesine tanık oluyoruz.

camdaki kız-enis arıkan-burcu biricik

Başrollerinde Burcu Biricik, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi isimlerin olduğu Camdaki Kız güçlü kadrosu ve iddialı konusuyla günden güne büyüyen bir hayran kitlesine sahip.

Onlar Dizileriyle Dalga Geçti Başroller Güldü

Geçtiğimiz gün Show Tv’nin sevilen programı Güldür Güldür Show birbirinden komik skeçleriyle izleyiciyi kahkahaya boğmaya tüm hızla devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Camdaki Kız’dan esinlenerek hazırladıkları Damdaki Kız skeci ile ekranlara gelen fenomen program sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Camdaki Kız’daki karakterler ile dalga geçen keyifli skece sadece izleyiciler değil Camdaki Kız’ın başrolleri de kayıtsız kalamadı.

camdaki kız-enis arıkan-burcu biricik

Camdaki Kız’da Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik ve Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan Güldür Güldür Show yayınlanırken ekranların başına geçti. Kendi dizilerini tiye alan skeci kahkahalarla izleyen başroller, o anları sosyal medya hesaplarından da paylaşmayı ihmal etmedi. Camdaki Kız’ın yıldızlarının kendi dizisiyle dalga geçilen programı izlemeleri takipçilerinin de ilgisini çekti.

enis arıkan-burcu biricik
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz