Camtavanlar Dizisine Çukur’dan Bir Oyuncu Daha Katıldı! Çukur Ekibi Yeni Dizide Buluşuyor

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Camtavanlar Dizisine Çukur’dan Bir Oyuncu Daha Katıldı! Çukur Ekibi Yeni Dizide Buluşuyor

Türkiye’nin fenomen dizisi Çukur’un yavaş yavaş sona yaklaştığı konuşulurken ekip başka bir projede tekrar toplandı. Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka ve Timsah Celil’i Ahmet Melih Yılmaz Cam Tavanlar’da buluşacak.

timsah celil-camtavalar-kubilay aka-bensu soral

Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur, kısa sürede ülkenin en popüler yapımlarından biri haline geldi. Senelerdir ekranlarda fırtınalar estiren dizi güçlü kadrosu ve iddialı konusu ile her bölümüyle ekranlara kilitlemeye devam ediyor. 4 sezondur başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden dizinin yavaş yavaş finale yaklaştığı konuşuluyordu. Henüz bu konuda net bir açıklama yapmayan Çukur’a Kubilay Aka yakın bir zamanda veda etmişti.

Camtavanlar Bomba Gibi Geliyor

Show Tv yeni iddialı dizisi Camtavanlar için çalışmalara başladı. OJO Pictures’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk oturacak. Merakla beklenen dizinin senaryosu ise Kiralık Aşk, Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerin senaristi Meriç Acemi’nin kaleminden çıkacak.

timsah celil-camtavalar-kubilay aka-bensu soral

Yavaş yavaş kadroyu toplayan Camtavanlar’dan ise ilk ayrıntılar geldi. Kubilay Aka ve Bensu Soral’in başrol olacağı dizinin kadrosuna Çukur’un sevilen oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz da katıldı. Çukur’da başarılı performanslarıyla herkesin kalbinde taht kuran Kubilay Aka ve Ahmet Melih Yılmaz’ın yepyeni bir projede tekrar buluşacak olması ise çok büyük bir heyecan yarattı.

Erdal Beşikçioğlu’nun Yönettiği Oyunda Büyük Bir Çıkış Yaptı

1989 yılında dünyaya gelen Ahmet Melih Yılmaz, Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu. Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği “Woyzeck Masalı” tiyatro oyununda sahneye çıkan başarılı oyuncunun performansı çok beğenilince hızla ekran kariyerine de başlamış.

timsah celil-camtavalar-kubilay aka-bensu soral

Hatırla Gönül, Hayat Şarkısı gibi dizilerde izlediğimiz Yılmaz’ı Çukur’daki karakteri Timsah Celil ile çok sevmiştik. Camtavanlar için sevenleriyle buluşmaya hazırlanan genç oyuncuya şans diliyoruz. Kubilay Aka ve Bensu Soral’i bir araya getirecek bu projeyi de çok merak ediyoruz doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz