“Meedo Bikinili Fotoğraf Paylaşmamı İstemiyor” Diyen Şeyma Subaşı Bikinili Fotoğraflarıyla Yürek Hoplattı!

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

“Meedo Bikinili Fotoğraf Paylaşmamı İstemiyor” Diyen Şeyma Subaşı Bikinili Fotoğraflarıyla Yürek Hoplattı!

Bugünlerde Bali adasında bol huzurlu bir tatil yapan Şeyma Subaşı; Bali’den bikinili fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Şeyma Subaşı’nın bikinili fotoğrafları Instagram’da hem çok beğenildi hem de bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından yine çok “fazla” bulundu. Zaten Şeyma Subaşı, paylaştığı ya da paylaşmadığı her şey için gündem olmayı başarıyor! Ancak bu sefer paylaştığı bikinili fotoğraflar yürek hoplatacak cinsten!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Şeyma Subaşı’nı İzlemeye Geldik Bu Hayata!

Acun Ilıcalı ile olaylı ilişki sayesinde adını tüm Türkiye’ye hatta dünyanın bazı yerlerine de duyuran Şeyma Subaşı; ilk zamanlar “metres” olarak anılsa da zaman içerisinde hem Acun Ilıcalı ile evliliği hem de Instagram hesabında 3 milyon takipçisi sayesinde insanların örnek aldığı ve imrendiği insanlardan biri olmayı başardı. Şeyma Subaşı her defasında Influencer olmadığını dile getirse de; Türkiye’de yüzbinlerce kişiye hatta milyonlarca kişiye “Influence” ettiği de bir gerçek!

Şeyma Subaşı

Eski eşi Acun Ilıcalı’dan sonra Bebek’teki kafesini de kapatmak durumunda kalan Şeyma Subaşı; ani bir kararla Miami’ye yerleşmeye karar verdi. 6 aydan fazla süredir Miami’de kızı Melisa’yla hayatına devam eden Şeyma; bir cadılar bayramı partisinde Mısırlı milyarder Meedo ile tanışınca eskisinden de lüks bir hayat yaşamaya başladı! Milli eniştemiz Meedo sayesinde Amerika’nın en ünlü plastik cerrahına 160 bin dolarlık burun ameliyatı olan Şeyma; altın çağını yaşıyor!

Şeyma Subaşı

Şeyma Yine Yürek Hoplattı!

Son olarak birkaç günlüğüne İstanbul’a gelen Şeyma; Buket Aydın’ın canlı yayına katıldıktan sonra Bali’ye doğru yol aldı! Buket Aydın’ın canlı yayınında sevgilisi Meedo’nun Instagram’da bikinili fotoğraflarını sevmediğini dile getiren Şeyma; bugün Bali’den oldukça seksi pozlar paylaşmayı ihmal etmedi! Anlaşılan Şeyma, pek sevgilisinin sözünü dinlemeyi sevmiyor.

Şeyma’nın bikinili pozları yüzbinlerce kişi tarafından like almayı başardı! Bakalım daha Bali’den nasıl fotoğraflar göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz