Dedikodu Kazanı: Müge Anlı’da Uçan Tekme, Alişan’ın Kızı Eliz “Yaşlandı”, Seren’den Şeyma’ya Türkçe Çıkışı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

8 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Müge Anlı’da Uçan Tekme, Alişan’ın Kızı Eliz “Yaşlandı”, Seren’den Şeyma’ya Türkçe Çıkışı!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatmaya başladık! Gün içinde hava soğuk olsa da; gıybetler herkesin içini ısıtmaya yetecek! Bakalım 8 Nisan Perşembe günü magazin gündeminde neler yaşanmış?

1. Seren Serengil’in Şeyma Subaşı Çıkışı!

Seren Serengil

Söylemezsem Olmaz’ın güzel yorumcusu Seren Serengil, bugün Şeyma Subaşı hakkında ağır konuştu! Canlı yayında Kerem Bürsin’in “salak” çıkışı değerlendirilirken birden Şeyma Subaşı hakkında konuşmaya başlayan Seren Serengil; “Kerem yıllarca Amerika’da yaşamış. Orasının diliyle düşünüp konuşması normal. Baksana Şeyma’ya 2 tane yabancı sevgilisi oldu diye alfabeyi unutacak neredeyse!” deyince stüdyoda kahkaha sesleri yankılanmaya başladı. Bircan Bali ve Arto da Seren Serengil’e hak verince ortalık karıştı. Bu arada detaylar için:

2. Tektaş Ailesinin Kızı Eliz 2 Ayda Yaşlandı!

Buse Varol, Eliz

Buse Varol ve Alişan’ın 2 aylık kızları Eliz, Tektaş ailesinin Instagram takipçileri tarafından oldukça seviliyor. Buse Varol’un da sık sık paylaştığı Eliz, bugün Instagram filtresi sayesinde bir anda yaşlandı! Güzel oyuncu Buse Varol evde biraz sıkılmış olacak ki; minik kızı Eliz’e “yaşlı teyze” filtresi uygulayınca ortaya bu komik fotoğraf çıktı. Böyle bile çok tatlısın Eliz, maşallah! Bu arada detaylar için:

3. Öykü Çelik Gelinlik Provasında!

Öykü Çelik

Survivor’ın yıldız isimlerinden Öykü Çelik, Survivor’dan elendi ama aşkta kazandı! Bir süredir birlikte olduğu İsmail Berhan’dan evlenme teklifi alan güzel oyuncu; daha Türkiye’ye geleli bir hafta bile olmadan soluğu gelinlik provasında aldı! Anlaşılan nikah yakın, şimdiden hayırlı olsun! Bu arada detaylar için:

4. Hercai Hayranları ATV’yi Çökertti!

Hercai

ATV’nin sevilen dizilerinden Hercai’nin final yapacağı haberi sosyal medyada bomba etkisi yarattı! Sevdikleri dizinin final yapmasını istemeyen izleyiciler; hem ATV’nin telefon hattını hem de Müge Anlı’nın telefon hattını toplu halde arayarak çökertmeyi başardı! Final kararına üzülmek ayrı ama Müge Anlı’nın telefon hattını çökertmek nedir yahu? Bu arada detaylar için:

5. Neslihan Atagül’ün “Hadsiz” Projesi Devam Ediyor!

Neslihan Atagül

Geçirgen Bağırsak Sendromu nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül; boş durmayı sevmiyor! Son olarak bir Güney Amerika dergisine konuk olan güzel oyuncu kendi dergisi “Hadsiz” için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Hatta Neslihan Atagül bugün ekibinin ne kadar sıkı çalıştığını Instagram hesabından da göstermeyi ihmal etmedi! Bu arada detaylar için:

6. Müge Anlı’nın Programında “Uçan Tekme” Skandalı!

Müge Anlı

ATV’nin sevilen gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı’da bugün “uçan tekme” skandalı yaşandı! 88 yaşındaki Fadime Arslan’ın ölümünün sır perdesi aralanmaya başladığında; hasta kayınvalidesine bakan büyük gelinin; Fadime Arslan’ı darp ettiğini ve öldürüldüğü iddia edildi. Bu iddianın sahibi ise büyük gelinin, gelini Fidan! Müge Anlı’nın bile şaşkınlık içinde seyrettiği görüntüler tüm Türkiye’yi şoke etti. Ancak Müge Anlı’nın canlı yayınına Fidan’ın kocasına koşarak attığı uçan tekme damga vurdu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz