Dünyaca Ünlü Dizinin Türk Versiyonu Geliyor! Bir Başkadır’ın Yıldızı Defne Kayalar ile Fırat Çelik Başrolde

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Dünyaca Ünlü Dizinin Türk Versiyonu Geliyor! Bir Başkadır’ın Yıldızı Defne Kayalar ile Fırat Çelik Başrolde

Menajerimi Ara’dan sonra yabancı bir yapımın daha Türk versiyonu çekilecek. Dünyaca ünlü The Affair dizisinden uyarlanarak hazırlanan Saklı adlı dizinin başrolleri belli oldu. Blu Tv’de yayınlanacak dizinin ilk ayrıntılarına gelin hep beraber bakalım.

defne kayalar-fırat çelik

Almadığı ödül kalmayan ünlü dizi The Affair, en popüler yabancı dizilerden biri. Türk versiyonu çekilmesi kararlaştırılan dizi için çalışmalara başlandı. İsmi Saklı olacak olan dizi için cast çalışmalarına başlandı bile. Başrollerinde Defne Kayalar ve Fırat Çelik’i izleyeceğimiz Saklı’da başarıl ikili evli bir çifti canlandıracak. Bir yasak aşkı işleyen The Affair dizisi ilişkilerin varoluşu, evlilikte yaşanılan sorunlar gibi konuları işliyor. Psikolojik ve dram türünde olan efsane dizinin Türk versiyonunun nasıl olacağına dair ayrıntılı bir bilgi henüz gelmedi.

Dijital İşlerin Yükselen Yıldızı

7 Mayıs 1975 yılında dünyaya gelen Defne Kayalar ülkenin en başarılı oyuncularından biri. Bilkent Üniversite Grafik Tasarım Bölümü mezunu olan ünlü oyuncu, Keskin Bıçak adlı dizi ile büyük bir çıkış yaptı. Daha sonra Al Yazmalım, Medcezir, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Delibal gibi projelerde rol alan başarılı oyuncu, dijital platformlarda adeta fırtınalar estiriyor.

defne kayalar-fırat çelik

Türkiye’nin ilk dijital dizisi Fi’de yer alan ünlü oyuncuyu daha sonra Dip, Hakan Muhafız, Bir Başkadır gibi dizilerde de izledik. En son Menajerimi Ara’da izlediğimiz Defne Kayalar dijital projelerin aranan yüzlerinden biri haline geldi.

Sonunda Ülkeye Dönüş Yaptı

defne kayalar-fırat çelik

Daha önce Fatmagül’ün Suçu Ne, Gönül İşleri, Poyraz Karayel gibi dizilerde rol alan Fırat Çelik bir süredir Fransa’da yaşıyordu. Yeni dizisi için ülkeye dönen ünlü oyuncu Cihangir’de kameralara takılmıştı. Sokağa çıkma kısıtlaması varken dışarda olan Fırat Çelik, “Ben turistim bana yasak yok” sözleriyle çok konuşulmuştu. Ünlü oyuncu yeni dizisi için uzun bir süre İstanbul’da olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz