Can Yaman’ı Gören Şaşkın! Bir Zamanlar Survivor’a Sunucu Olmadı Ama Kendi Survivor’ını Kendisi Yaptı

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

Can Yaman’ı Gören Şaşkın! Bir Zamanlar Survivor’a Sunucu Olmadı Ama Kendi Survivor’ını Kendisi Yaptı

Erkenci Kuş ve Bay Yanlış gibi yapımlardaki başrol performansı ile ününü ülke dışına da taşımayı başaran Can Yaman’dan bugün görenleri şaşkına çeviren bir story zinciri geldi. Evinin bahçesinde yaptığı inanılmaz egzersizleri yayınladığı storyler takipçilerde sanki Survivor izliyormuş etkisi yarattı. Kim bilir, demek ki Can Yaman bir zamanlar neredeyse sunucusu olacağı Survivor’ı kendi bahçesinde yaşıyordur!

Neredeyse Sunucusu Olacaktı!

Bugünlerde ismi sık sık İtalya’da yaptığı işler, kendi adıyla sunduğu parfümü ve İtalyan sevgilisi ile birlikte anılan Can Yaman bugün ardı ardına bazı storyler yayınladı. Storylerde ağır egzersizler yapan ünlü oyuncuyu izleyenler sanki Survivor izliyor havasına kapıldılar. Ünlü oyuncu her ne kadar Survivor’a gitmemiş olsa da kendisinin Survivor yarışması ile ilgili bir geçmişi var.

Survivor’ı Reddetti

Geçtiğimiz yıl Can Yaman İtalyan Survivor’ından önce sunuculuk sonra da yarışmacı teklifi almıştı. Ancak Can Yaman her ikisini de kabul etmeyerek oyunculuk kariyerine yönelmeyi tercih etti. Aslında ünlü oyuncu kendisine yapılan sunuculuk teklifini kabul etmeyi düşünüyordu. Ancak görüşmelerde tam sözleşme noktasına gelindiğinde teklif yardımcı sunuculuğa çevrilmişti. Ünlü oyuncu da yardımcı sunuculuğu kabul etmedi. bunun üzerine Yaman’a yarışmacılık teklif edilmiş ancak oyuncu bu teklifi de reddetmişti.

Sandokan’a Hazırlık Egzersizleri

İlk kez Gönül İşleri dizisi ile ekranlara gelen Can Yaman bunun ardından İnadına Aşk, Hangimiz Sevmedik, Dolunay, Erkenci Kuş, Bay Yanlış ve İnadına Aşk dizileri ile karşımıza geliyor. Sosyal medya paylaşımlarına da oldukça önem veren Can Yaman şimdilerde ise İtalyan bir yapım şirketi olan Luxvide ile bir anlaşma imzaladı. Yaman, Sandokan adlı dizi için şirketle anlaşma yaptı. Can Yaman 10 bölümlük bir dizi olacağı bilinen Sandokan’da başrolü oynayacak. Ve Can Yaman da gördüğümüz üzere bir korsan olan Sandokan için oldukça tempolu bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz