Fırat’tan Kaçak Gelin Asuman’a Büyük Ders: “Ben Başka Bir Sayfadayım Artık!” Aşkın Tarifi 8. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Fırat’tan Kaçak Gelin Asuman’a Büyük Ders: “Ben Başka Bir Sayfadayım Artık!” Aşkın Tarifi 8. Bölüm Fragmanı

Kanal D’de yayınlanan ve hem oyuncu kadrosu hem de senaryosu ile beğenilen Aşkın Tarifi’nde Naz ve Fırat arasında dengeler hiç bu kadar olumlu yönde değişmemişti. Tabi bu duruma karşı sessiz kalmayacak Doktor Aşk’ın yapacağı bomba hamle ise henüz sırasını bekliyor. İşte heyecanla dolu Aşkın Tarifi 8. bölüm fragmanı!

Aşkın Tarifi 7. Bölümde Yaşananlar

Kadir Doğuru Serra Arıtürk Aşkın Tarifi

Aşkın Tarifi 7. bölümde restorandan ayrılmaya karar veren Fırat şef, Naz’ın ve ekibin de ısrarıyla yarışmaya kadar kalmaya ikna olur. Bu esnada Fırat oldukça iyi bir planın peşindedir. Taylan’ın yaptıklarını ispatlayabilmek için Taylan’ın programda ayırdığı diğer çiftlere ulaşmaya çalışır. Bunlardan birisi ile görüşür ve onu Naz’la konuşmaya, her şeyi anlatmaya ikna eder. Çiftin aslında iyi giden ilişkilerinin olduğunu ve Taylan’ın terapiler esnasında bu ilişkiyi dönülmez noktalara getirdiğini fark eder.

Beklenmeyen Misafir Asuman

blank

Diğer yandan Taylan da boş durmaz ve o da Fırat’ın çevresini ailesi ile çevrelemeye başlar. Feza’ya gazetecilerle birlikte Sultan Hanım’ın hanımın dükkanının önüne gidip onlar için ekonomik olarak yardım yapacağını söylemesini ister. Diğer yandan hiç beklenmedik bir gelişme daha yaşanır ve daha önce Fırat’ı terken ama hiç kimsesi kalmayan Asuman çıkar gelir.

Aşkın Tarifi 8. Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi 8. bölüm fragmanında ise Naz artık Taylan konusunda her şeyi anlamıştır. Fırat’ın çabaları sonunda başarıya ulaşır ve Naz da ilişkisi konusunda bir karar verir. Bu karar Naz’ı yüzüğü çıkarmaktır. Diğer yandan Asuman yeniden Fırat’ı kazanmaya çalışır. Ancak Fırat Asuman’a “Ben başka sayfadayım artık” diyerek çok net davranır. Ancak Taylan bomba bir hamle yapar ve bu kez de Asuman’ı programa çıkartır. Böylece Naz Fırat’ın büyük sırrını çok kötü bir şekilde öğrenir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz