Skandallara Devam Ediyor! Camdaki Kız’ın Cana’sı Hande Ataizi Takipçileriyle Kafa Buldu

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Skandallara Devam Ediyor! Camdaki Kız’ın Cana’sı Hande Ataizi Takipçileriyle Kafa Buldu

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, sosyal medyadaki renkli paylaşımlarına devam ediyor. Kamu spotu tadındaki son paylaşımı takipçilerini her zamanki gibi çok güldürdü.

Hande Ataizi

Başarılı oyuncu Hande Ataizi, Türkiye’nin önemli yıldızlarından birine dönüştüğünde henüz bir konservatuvar öğrencisiydi. 1990’lı yılların en yetenekli oyuncularından biri olan Hande Ataizi, daha ilk filmiyle ülkenin en önemli sinema festivali Altın Portakal’dan büyük ödülle dönmeyi başardı. Sonra da, yaptığı kaliteli dizi ve film seçimleri sayesinde parlak bir kariyer inşa etmeye başladı. Ne var ki, ünlü oyuncu aynı zamanda çok da renkli bir kişilikti ve oyuncu kimliği giderek geri planda kalmaya başladı.

Hande Ataizi’nin merak uyandıran özel hayatı ve renkli karakteri magazinin çok ilgisini çekti. 2000’li yıllara gelindiğinde, Hande Ataizi’nin oyuncu kimliği iyiden iyiye unutuldu. Üzerine, sunucusu olduğu programda yaşanan meşhur tokat olayı nedeniyle iyiden iyiye magazine kaymaya başladı. Seçtiği projeler de sık sık rating kurbanı olunca oyunculuktan iyiden iyiye uzaklaştı. Daha çok sunucu kimliğiyle tanınmaya başladı. Neyse ki, bu sezonun rating şampiyonu “Camdaki Kız” sayesinde kariyerinde yeni bir dönüm noktası yaşadı ve yeteneğini tekrar gözler önüne serdi.

Sigara Paylaşımıyla Güldürdü

“Camdaki Kız” vesilesiyle sık sık röportaj veren Hande Ataizi, geçmişte başından geçen olaylara da açıklık getirmeye başladı. 24 saatlik evliliği ve magazincilerden kaçarken tuvalet camına sıkışması başta olmak üzere pek çok konuyu anlatan oyuncu, “Sıkıcı bir hayatım olmadı. Anlatacak bir hikayem oldu hep” diyerek pişman olmadığını söyledi. Zaten, renkli kişiliğini sosyal medyada sergilemeye de devam ediyor.

Hande Ataizi

Bir yandan sigarasını tüttürüp bir yandan da “Sigara sağlığa zararlıdır” diyerek paylaştığı fotoğraf takipçilerini yine çok güldürdü. Demek, Hande Ataizi’nin mükemmel fiziğini borçlu olduğu spor ve dengeli beslenmeyi bozan kötü alışkanlıkları da varmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz