Canlı Yayın Sonrası Gündeme Oturan Şeyma Subaşı’dan Yeni Meedo Açıklaması: “Niyetinizin Ne Olduğu Çok Belli!”

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Canlı Yayın Sonrası Gündeme Oturan Şeyma Subaşı’dan Yeni Meedo Açıklaması: “Niyetinizin Ne Olduğu Çok Belli!”

Son günlerin en çok konuşulan kadını şüphesiz Şeyma Subaşı! Milyarder sevgilisi Meedo, sosyal medya detoksu, İstanbul’a gelmesi, sevgilisini ailesiyle tanıştırması, Buket Aydın’ın canlı yayınında söylediği çarpıcı sözler, evlilik iması ve “sevgilimin malıyım” açıklaması… Hepsine tek tek değineceğiz!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Meedo, Subaşı Ailesine Damat Oluyor!

Bildiğiniz gibi son birkaç aydır Şeyma Subaşı, Meedo ismindeki Mısırlı bir milyarderle aşk yaşıyor! Miami’de birlikte yaşamaya başlayan çiftimiz; her gün birbirlerine olan aşklarını cümle aleme duyuruyor. Aslında aşkını Instagram’dan haykıran taraf sadece Şeyma Subaşı. Meedo ise Şeyma’ya olan düşkünlüğünü birbirinden pahalı estetikler ve dünyaca ünlü markalardan aldığı hediyeler ile kanıtlıyor!

Şeyma Subaşı

Şeyma, Instagram hesabında Meedo ile aşk yaşadığını duyurduğundan beri gündemden bir gün olsun bile düşmüyor. Tabii Şeyma’nın sevgilisi ile aşk yaşadığını duyurduğu tarih de biraz enteresan! Aynı hafta içinde Şeyma’nın eski eşi Acun Ilıcalı; yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte olduğunu ve çok mutlu olduğunu açıklamıştı. İki eski eşin, aynı tarihlerde ilişkilerini itiraf etmesi; sosyal medyada “nispet” olarak algılanmış olsa da hem Şeyma Subaşı hem de Acun Ilıcalı oldukça mutlu gözüküyor!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’dan Yeni Açıklama: “Umarım Bir Gün Böyle Bir İlişki Bulursunuz!”

Hatta Şeyma Subaşı ve Meedo; evlenmeyi bile düşünüyormuş! 6 ay sonra İstanbul’a gelen Şeyma Subaşı ayağının tozuyla Buket Aydın’ın canlı yayınına katıldı ve hem kendisi hem de ilişkisi hakkında oldukça çarpıcı itiraflarda bulundu. Meedo ile cadılar bayramında bir arkadaşı vesilesi ile tanıştığını anlatan Şeyma, henüz evlilik teklifi almadığını ama Meedo’yla evlilik planları olduğunu açıkladı. Hatta sevgilisi yalnız bırakmak istemeyen genç milyarder; Şeyma’yla birlikte İstanbul’a geldi ve sevgilisinin ailesiyle de tanıştı. Bu sefer iş ciddi sanırım!

Şeyma Subaşı

Ancak geçtiğimiz haftalarda Şeyma’nın giydiği bir kıyafetin üzerinde “Ben sevgilimin malıyım!” yazısının olması, sosyal medyayı karıştırmıştı! Buket Aydın’ın canlı yayınında bu konuya da değinen Şeyma; “Ben onun bir malıyım lafını bir obje olarak görmüyorum. Sevgilimin malı olmaktan memnunum yani. Ben seninim, ne yapmak istersin bana. Öyle bir mantıktayım. Ben seni en tepeye çıkarayım, sen de beni en tepeye çıkar.” açıklamasıyla kafaları daha da karıştırdı!

Bugün ise söylediği sözlerin kafa karışıklığına yol açtığını fark eden Şeyma Subaşı; Instagram hesabından yeni bir açıklama yaptı. Ancak bu açıklama sırasında laf sokmayı da ihmal etmedi; “Bu ‘sevgilimin malıyım’la ilgili olan şeyi buradan bir kez daha açıklamak istedim. Aslında anlayan herkes anlamış ama anlamayan ya da anlamamayı tercih eden, niyeti belli olan kişilere söylemek istiyorum. O kadar belli ki niyetinizin ne olduğu. Ben orada sevgilimin malıyım ve objesiyim anlamında değil arkadaşlar. Orada birbirimize olan aitliğimizden ve benim tamamen ona ve onun da tamamen bana ait olmasından bahsediyorum. Siz de inşallah böyle bir ilişki bulabilirsiniz!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz