Bahar Candan’ın Başı Dertten Kurtulmuyor: Önce Uludağ’da Saldırıya Uğradı Şimdi de Şoförü Kaza Yaptı!

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Bahar Candan’ın Başı Dertten Kurtulmuyor: Önce Uludağ’da Saldırıya Uğradı Şimdi de Şoförü Kaza Yaptı!

TV8’de yayınlanan moda yarışmalarıyla adını duyuran Candan kardeşler; Bahar Candan ve Nihal Candan’ın başında bugünlerde kara bulutlar geziyor! Son haftalarda pek çok sorunla uğraşmak zorunda kalan Candan kardeşler; şimdi de lüks araçlarıyla kazaya karıştı.

Bahar candan

Bahar Candan’ın Aracı Tanınmaz Hale Geldi!

Önceki hafta Uludağ’da Murat D. ismindeki bir gencin saldırısına uğrayan Bahar Candan’ın yüzündeki yara izleri geçmeden bugün yine kötü bir haber aldı! Etiler’deki bir otelde kalan Bahar Candan, şoförünün kendisini almak için beklediği sırada; aracı kullanan kişinin feci bir kazaya karıştığını öğrenince şoke oldu! Snobmagazin’in özel haberine göre Bahar Candan; “Şoförüm beni evimden almaya geldiği esnada Etiler’de trafik kazası geçirdi. Şoförün bacağı kırıldı. Üzerimde bir uğursuzluk var. Nasıl olacak hiç bilmiyorum?” açıklamasını yaparak hem şaşkınlığını hem de üzüntüsünü dile getirdi.

Bahar Candan'ın aracı

Kaza sonrasında ise Bahar Candan’ın lüks aracının kullanılamaz hale geldiğini öğrenildi. Bir çekici yardımıyla götürülen aracın son hali görenleri şaşırttı! Ancak Bahar Candan’ın şoförüne ya da kazaya karışan diğer araçlarda bulunan kişilerde can kaybının yaşanmaması tek teselli oldu. Aynı hafta içinde hem saldırıya uğrayan hem de trafik kazasına karışan Bahar Candan’a ve şoförüne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Güzel fenomen kurşun döktürse bari!

Bahar Candan'ın aracı

Murat Boz’la İlişkisinden Pişman!

Önceki yıllarda TV8’de yayınlanan “Bu Tarz Benim” isimli moda yarışmasıyla isimlerini tüm Türkiye’ye duyuran Bahar Candan ve Nihal Candan, yarışmadan sonra da popülerliklerini korumaya devam ediyor. Özellikle de yarışma sonrasında kendisine bir güzellik merkezi açan Nihal Candan; hem Instagram paylaşımlarıyla hem de özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor.

Candan kardeşler

Hatırlayanlar olacaktır; ünlü şarkıcı Murat Boz; Nihal Candan ve Bahar Candan’la bir gece geçirince ortalık karışmış ve o dönemde birlikte olduğu Aslı Enver ile ayrılmıştı! Bu olayın ardından Söylemezsem Olmaz canlı yayınına katılan Nihal Candan; Murat Boz’la geçirdikleri geceden pişmanlık duyduğunu dile getirmişti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz