Yenenler Ailesi Ailecek Dışarıda Görüldü! İşte 3 Eser ve 1 Berfu’dan Güneşli Paylaşım

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Yenenler Ailesi Ailecek Dışarıda Görüldü! İşte 3 Eser ve 1 Berfu’dan Güneşli Paylaşım

Geçtiğimiz günlerde ikinci çocukları dünyaya gelen Eser ve Berfu Yenenler çiftinden bugün ailecek güneşli mi güneşli sıcacık bir fotoğraf geldi. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Berfu Yenenler’in yaptığı bu paylaşım da tüm takipçilerinin beğenisini ve nazar boncuklarını kazandı. İşte Yenenler ailesinin geçirdiği güzel günden küçük bir kesit!

Mete Bebekle Beraber Genişleyen Aile

Eser ve Berfu çifti de genç anne baba olmayı tercih edenlerden. Ünlü çift 2019 yılında evlenir evlenmez ilk çocukları Kuzey’i kucaklarına almışlardı. Kuzey daha büyümeden de Kuzey’ e bir kardeş geleceği haberini aldık. Ve bildiğimiz gibi Eser ve Berfu Yenenler çiftinin ikinci çocukları Mete de geçtiğimiz günlerde dünyaya geldi. Ünlü oyuncu Eser, Mete bebeğin doğumunu “Biz artık 4 kişilik bir aileyiz” notu ile sevenleri ile paylaşmış ve heyecanını, mutluluğunu herkese göstermişti. Ardından Berfu Yenenler de Mete bebeğin doğduğu anın fotoğrafını paylaşmış ve sevenlerinden çokça tebrik mesajları almıştı.

3 Adam 1 Kadın

Bugünse Yenenler ailesi güzel ve güneşli havanın tadını çıkarmışa benziyor. Kuzey babasının kucağında küçük Mete ise annesinin kucağında. Genç çiftimiz ise bu “4 kişilik aile” olma halinden son derece keyif almışa benziyor. İki küçük bebekle ilgilenmek her ne kadar zor olsa da ne Berfu’da ne de Eser’de bu yorgunluktan eser yok açıkçası. Hatta minik abi Kuzey bile kardeşinin aralarına katılmasından oldukça mutlu görünüyor. Ne diyelim, Berfu Yenenler’in “3 Adam 1 Kadın” paylaşımına bizden de kocaman bir kalp.

Abi Kuzey: Sanki Mete Hep Varmış Gibi!

Kuzey ise kardeşi Mete sanki hep varmış gibi görünüyor fotoğraflarda. Bu da onun harika bir abi olacağının göstergesi zaten. Geçtiğimiz günlerde yine annesinin yaptığı paylaşım tüm görenleri duygulandırmıştı. Kardeşinin elini tutan ve onu öpen Kuzey, Mete için hem harika bir oyun arkadaşı hem de harika bir abi olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz