Çukur’un Efsun’u Damla Sönmez’den Mila Sancak ile Masal Gibi Bir Paylaşım! İşte Efsun ve Masal

Ayşegül S.

Haberler

3 Nisan 2021

Çukur’un Efsun’u Damla Sönmez’den Mila Sancak ile Masal Gibi Bir Paylaşım! İşte Efsun ve Masal

Yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana seyirci kitlesini bir şekilde koruyan Çukur dizisinin Efsun’u Damla Sönmez’den bugün sıcacık bir Instagram paylaşımı geldi. Dizinin minik karakteri Masal ile birlikte yayınladığı set fotoğrafı dakikalar içerisinde beğeni kazandı. İşte Damla Sönmez’in küçük Mila ile set görüntüleri!

Hoş Geldin Masal

Mila Sancak - Aras Bulut İynemli - Çukur

Dizilerin çocuk karakterlerinin seyircilerin kalbinde ayrı bir taht kurdukları doğrudur. Ama Çukur dizisinin Masal’ı Mila Sancak diziye katıldığı ilk günden bu yana ayrı bir sempati toparladı dizinin takipçilerden. Doğal ve acaip içten konuşma şekli, rolünün hakkını en az büyükleri kadar vermesi ve sevimliliği ile diziyi aldı götürdü küçük oyuncu. E sonuçta Yamaç ve Efsun’un çocuğu olmak kolay mı? O da bunun farkındaymış gibi kendinden büyük bir yetenekle ve uyumla diziye ekleniverdi adeta bir anda.

Sette Mila

Her ne kadar Yamaç’a aşık olduğu iddiaları sette kulaktan kulağa dolaşsa da küçük Mila herkesin kalbini kazanmayı başarıyor. MFÖ’nün bir şarkılarında dediği gibi; “Şeytan tüyü var bu hınzırın”. Zira sıra Damla Sönmez’e yani Efsun’a gelmiş gibi görünüyor. Damla Sönmez bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda küçük rol arkadaşı Mila ile sıcacık hallerini paylaştı takipçileriyle. “Hay deliriyorum” yorumu ile fotoğraflarını paylaşan Damla adeta bütün set yorgunluğunu Mila ile atmış gibi görünüyor.

Efsun’un Kurtuluşu Masal

Dizide madde bağımlılığı ile savaşan Efsun bu savaşı da küçük arkadaşı Mila sayesinde yenecek gibi görünüyor. Özellikle son bölümde Yamaç Efsun’a yardım edecek tek kişinin Masal olduğunu anlamış ve onu Efsun’a götürmüştü. Sonunda ise Masal annesine büyük bir moral ve güç kaynağı olacak ve ona içinde bulunduğu bu durumdan çıkmasına yardımcı olacak. Ne de olsa babasının kızı. Merak etme Efsun. Yamaç ve Masal oldukça sırtın yere gelmeyecek bu dizide!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz