Seda Sayan ve Safiye Soyman Kankalar Kendilerini Eleştirenlere Ağır Konuştu: “Konuşun Durun Bacım!”

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Seda Sayan ve Safiye Soyman Kankalar Kendilerini Eleştirenlere Ağır Konuştu: “Konuşun Durun Bacım!”

Safiye Soyman ve Seda Sayan kankalar Miami’de güzel bir tatilin tadını çıkartmaya devam ediyor. Ancak dün akşam Seda Sayan’ın paylaştığı videoda; hem Seda Sayan’ı hem de Safiye Soyman’ı görenler gözlerine inanamadı! Bilim kurgu filmlerinden çıkmış gibi gözüken kankalar sosyal medyanın diline düştü. Pek çok magazin sayfası kankaları ti’ye alırken; Seda Sayan “Estetik değil FaceApp!” diyerek videoya bile şop yaptığını kabul etti. Bugün ise kendilerini eleştirenlere yine Safiye Soyman’la yanıt vermekten de geri durmadı. Hatta bir ara Kadırgalı modunu açık unuttu!

Kavga Sonrası Miami!

Sosyal medyanın en sevilen ikililerinden Seda Sayan ve Safiye Soyman herkesi güldürmeye, eğlendirmeye devam ediyor. Özellikle de Safiye Soyman’ın dostluğu görenleri imrendiriyor. Pek çok sosyal medya kullanıcısı “Allah herkese Safiye Soyman gibi dost versin!” dualarını da eksik etmiyor. Sık sık tatillere giden ikili hem Türkiye’de hem de yurt dışında bol bol geziyor.

blank

Bildiğiniz gibi Seda Sayan son olarak Demet Akalın’la kavgaya tutuşmuştu. Star TV’de Alişan ve Demet Akalın’ın yerine yeni sezonda sabah programı yapmaya başlayacak olan Seda Sayan, Demet Akalın’dan engel yeyince ortalık fena karışmıştı!

blank

Savunma Geldi!

Safiye Soyman ise her daim kankası Seda Sayan’ın yanında durmuş ve desteğini ondan esirgememişti. Kavganın ardından soluğu Miami’de alan kankalar hem eğleniyor hem de eğlendiriyor. Şop konusunda tüm sınırları aşan Seda Sayan; Instagram’a çektiği storye de Faceapp uygulamasını kullanınca ortalık karıştı. Hem Seda Sayan’ı hem de Safiye Soyman’ı görenler tanıyamadı ve ikilinin bilim kurgu filmlerinden fırlamış olduğunu düşündü!

Sosyal medyadan gelen yorumlara yanıt vermekten geri durmayan Seda Sayan; “Estetik değil FaceApp!” diyerek şop yaptığını da kabul etmiş oldu. Ancak bugün Seda Sayan ve Safiye Soyman’dan kendilerini eleştirenlere daha sert bir yanıt geldi; “Biz böyle eğleniyoruz, sosyal medya yıkılmış. Bizden bunları haricinde gündem alamazsınız!” diyen Seda Sayan’ın ardından Safiye Soyman da; “Kimseyle asılmadık, basılmadık, utanacak bir şeyimiz yok böyle eğleniyoruz!” diyerek sert konuştu! Son olarak ise Kadırgalı modunu açık unutan Seda Sayan; “Konuşun durun bacım!” diyerek herkese haddini bildirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz