Demet Akalın’dan Acun Ilıcalı’nın Masterchef’ine Şok Çıkış! Kimse Bu Sözleri Beklemiyordu: “Seni Hiç Özlemedim!”

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Demet Akalın’dan Acun Ilıcalı’nın Masterchef’ine Şok Çıkış! Kimse Bu Sözleri Beklemiyordu: “Seni Hiç Özlemedim!”

Demet Akalın’ın bugünlerde oldukça mutlu ve sevinçli! Bir buçuk senedir sahne alamayan güzel şarkıcı Koronavirüs Pandemisinde sık sık zorluklar çektiğini açıklamıştı. Ancak Demet Akalın’ı sevindiren tek gelişme sadece bu değil. TV8’in sıkı seyircilerinden olan güzel şarkıcı, Survivor ve Masterchef yarışmalarını oldukça seviyor. Survivor 2021 boyunca bir tek bölümü bile kaçırmadan seyreden Demet Akalın hatta Amerika’da olduğu zamanda bile telefonundan ada konseyi izlemişti!

Masterchef

Masterchef Macerası Devam Ediyor!

Survivor 2021 sezonun yavaş yavaş sonuna geldiğimiz bugünlerde ise herkesi Masterchef sevdası sardı. Kaos, kavga ve yemek birleşince Türkiye’nin en sevdiği formatlardan biri yani Masterchef ortaya çıkmış oldu. Orijinal Masterchef versiyonunda elbette bu kadar kavga ve kaos yok. Ancak Acun Ilıcalı programlarının olmazsa olmazı kavga, Masterchef’te de kendini gösteriyor.

blank

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Serhat Doğramacı olmuştu, yakın arkadaşı Barbaros Yoloğlu ile finalde kapışan Serhat, gün sonunda kupayı kaldıran isim olsa da; ikili centilmenlikten ve fairplayden asla ödün vermeyerek herkesten alkış aldı!

Serhat Doğramacı ve Barbaros Yoloğlu

Danilo Şefi Sevmiyormuş!

En sıkı Masterchef seyircilerinden biri de Demet Akalın ve Okan Kurt! Her sene Survivor ve Masterchef macerasını baştan sona takip eden çiftimiz bu sene de yerlerini aldı. Hatta Masterchef’in yeni sezon fragmanı televizyonda yer almaya başladı bile. İlk tanıtım fragmanını gören Demet Akalın ise story çekmeyi ihmal etmedi elbette.

Masterchef yarışmasını ve jüri üyelerini çok özlediğini belirten Demet Akalın, biricik İtalyan şefimiz Danilo Zanna’yı sevmediğini ve özlemediğini söyleyince herkes çok şaşırdı! Dobralık konusunda master yapan güzel şarkıcımızın milyonların önünde bu sözleri söylemesi herkesi şaşırtmış olsa da; bu açıklama belki de Demet Akalın ve Danilo Zanna arasında özel bir espri! Umarız öyledir..

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz