İhanete Uğrayan Ünlü Pop Sanatçısı Aynur Aydın’dan Şok İtiraf: Sevgilimi Aldattım

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

İhanete Uğrayan Ünlü Pop Sanatçısı Aynur Aydın’dan Şok İtiraf: Sevgilimi Aldattım

Ünlü pop sanatçısı Aynur Aydın’dan şok eden itiraflar. Adeta ifşasını da itirafını da aynı paylaşımla aradan çıkaran Aynur Aydın tüm takipçileri hayrete uğrattı. İşte güzel sanatçı Aynur Aydın’ın oldukça yüksek volümlü paylaşımı!

İfşa İtiraf Bir Arada

Açıklamalaır ile sosyal medyada sürekli olay olmayı başaran Aynur Aydın bu kez de ilişkilerine dair verdiği bir cevapla gündemde. Bu kez de “İtiraf etmeliyim ki; ben de bir sevgilimi aldattım. İlişkimizin sonuna gelmiştik, ayrılmak üzereydik” şeklinde bir açıklama ile gündeme bomba gibi düştü. “Melis Baştuğ ile Haftanın Konuğu” programına katılan Aynur Aydın neden böyle bir açıklama yaptığı sorusuna ise “Düşünmeden cevap vermemdir. Önce ağzım, sonra beynim devreye giriyor. Ben bir şey yaşadıysam yaşadım, bundan gocunmuyorum. Hatalarımın farkında olup kolayca dile getiririm. Ben belki de bu sektörün en masumuyum.” şeklinde cevap verdi.

Var Şeyma’nın Bir Bildiği!

blank

Programda ayrıca Şeyma Subaşı ile ilgili bir soru ile de karşılaştı ünlü güze. Daha önce “Şeyma Subaşı’nın harbiden bir bildiği varmış, yakın takibe alıyorum kendisini bundan sonra” demişti. Şeyma Subaşı’nın evlilik kararının ardından yaptığı bu açıklamanın içeriğine ise “Biz kadınların gerçekten çok yorucu bir hayatı var.” diye cevaplamaya başlayan Aydın “Keşke dünyada herkes eşit şartlarda böyle güzel yaşayabilse. Maalesef biz çalışmak zorundayız ama Miami de güzel yani” şeklinde devam etti.

İşporta ile Yükseliş

blank

1999 yılında Sürpriz grubu ile tanımaya başladığımız Aynur aydın ilk albümünü ise 2000 yılında kaydetti. Ardından Tagtraeumar grubuna karılan sanatçı 2003 Eurovision Şarkı Yarışmasında Mükemmel Dünya İçin şarkısı ile ön elemelerde yarıştı. İlk solo albümünü 2009 yılında çıkaran sanatçının ilk klip şarkısı ise Yenildim Daima. Bu şekilde ilerleyen müzik kariyeri 2012 yılında İşporta şarkısı ile zirve yapar. İşporta 2012’de Türkiye’de en çok dinlenen şarkıdır. 2015’te ise Günah Sevap Kral Pop Tv Top 20’de 1 numaraya yerleşti.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz