Canlı Yayında İfşa Demet Akalın ve Alişan’ı Şok Etti! Aslızen “Ben de Şiddet Mağduruyum” Dedi ve Faili Açıkladı

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Canlı Yayında İfşa Demet Akalın ve Alişan’ı Şok Etti! Aslızen “Ben de Şiddet Mağduruyum” Dedi ve Faili Açıkladı

Demet Akalın ve Alişan’ın birlikte sundukları Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konuğu şarkıcı Aslızen’di. Programda oldukça özel anlar paylaşılırken Aslızen herkesi çok üzen ve şaşırtan açıklamalarda bulundu. Meğer Aslızen de aile içi şiddet mağduru kadınlardan birisi imiş.

Hiç Beddua Etmedim Ama…

Ünlü şarkıcı Aslızen, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında babasından şiddet gördüğünü açıkladı. Babasından defalarca kez şiddet gördüğünü söyleyen sanatçı ben onu affettim, hakkımı da helal ettim. Hiç de ona beddua etmedim ama şu an bir sürü hastalıkla uğraşıyor. Allah çektiriyor işte dedi. ‘Babanla görüşüyor musun?’ sorusunun üzerine görüşmediğini söyleyen Aslızen babasının kendisi ile sadece para istemek için iletişim kurduğunu söyledi. Kendisi babasını görmek istemediğini ama kardeşinin bu konuda daha duygusal olduğunu da aktardı.

Anılarımı Sildirdim!

Aslızen küçükken babasından gördüğü şiddeti unutabilmek için birçok yöntem denemiş. Bu konu nedeniyle profesyonel destek alan Aslızen en sonunda psikiyatriste giderek hatırlamak istemediği o anıları sildirmekte bulmuş çareyi. Bunu da bir örnekle anlatmaya çalışan Aslızen kendisini en çok rahatsız eden anılarından birisinden bahsetti. Sanatçı küçük bir çocukken karlı bir havada babası annesine şiddet uygulayarak dışarıya çıkarmış. Hatta bununla da yetinmeyip annesini kara gömmeye ve onu bu şekilde öldürmeye çalışmış. Bu anıdan büyük rahatsızlık duyduğunu aktaran Aslızen, gördüğü anı sildirme yöntemi sonrasında artık hatıralarında annesini karın içinde değil köpüklerin arasında görmeye başladığını ve bu şekilde rahatlayabildiğini anlattı.

Mavi Kadının Rengidir

Aslızen

Yaptığı son şarkısının isminin Mavi olduğunu söyleyen sanatçı bu şarkıyı kadınlar için yaptığını da söyledi. Ayrıca bence kadının rengi pembe değil mavidir diyen Aslızen canlı yayında şarkısını seslendirdi.      

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz