Tarkan’ı da İşin İçine Kattı! Demet Akalın Hayran Olduğu Ezgi Mola’nın Doğum Gününü İlginç Bir Mesajla Kutladı

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Tarkan’ı da İşin İçine Kattı! Demet Akalın Hayran Olduğu Ezgi Mola’nın Doğum Gününü İlginç Bir Mesajla Kutladı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, hayranı olduğu oyuncu Ezgi Mola’nın doğum gününü kutladı. Hem de Tarkan’la birlikte çektirdikleri bir fotoğrafla!

Ezgi Mola

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, bugün 38 yaşına girdi. Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nda oynadığı Safiye sayesinde kariyerinde bir dönüm noktası yaşayan Ezgi Mola, bu ününü güzel bir kampanya için kullandı. Ünlüler camiasının yeni trendini takip eden Ezgi Mola, doğum günü için bir bağış kampanyası düzenledi.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ile işbirliğine giden oyuncu, hedeflediği bağış tutarını çoktan aştı! Gün itibarıyla 68 bin TL bağış toplayan Ezgi Mola, hayranlarına tarifsiz bir mutluluk yaşadığını söyleyerek teşekkür etti. Sonra da çok güzel bir mesajla kendisinin doğum gününü kutladı!

Bu kadar popüler bir insanın doğum gününü herkes kutladı tabii ki! Ezgi Mola da bu mesajları seve seve paylaştı, şu an 80. kutlama mesajına doğru gidiyor! Ama en ilginç mesaj komedyen arkadaşlarından değil, ünlü şarkıcı Demet Akalın’dan geldi.

“En çok mutlu olmasını istediğim…”

Demet Akalın

Demet Akalın, “Masumlar Apartmanı” dizisinin büyük bir hayranı. Hal böyle olunca, eskiden beri çok sevdiği Ezgi Mola’yla bağları daha da güçlendi. Geçtiğimiz günlerde “Ağlatmaman dileğiyle” notuyla gönderdiği çiçek de bunun bir göstergesiydi!

Ünlü şarkıcı, bugün hayranı olduğu Ezgi Mola’nın doğum gününü yine ilginç bir mesajla kutladı. “En çok mutlu olmasını istediğim bir sen kaldın aşkımmm” diyen Demet Akalın, Tarkan’ı da bu mesaja alet etti!

Demet Akalın Ezgi Mola Tarkan

Ezgi Mola ise evlilik imasına hiç değinmeden, “Yine ünlülerimle foto çektirmişimdir” dedi ve alnındaki ruja dikkat çekti!

Demet Akalın Ezgi Mola Tarkan story

Bu fotoğraf nerede çekildi acaba? Belki de Tarkan’dan da bir doğum günü hamlesi gelir. Ama o kutlamadan biz de kutlayalım, iyi ki doğdun Ezgi Mola!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz