Zeynep’in Kabusları Bitmiyor: Sakın Beni Uyutmayın! Kefaret 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aleyna

FOX

29 Mart 2021

Zeynep’in Kabusları Bitmiyor: Sakın Beni Uyutmayın! Kefaret 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın yer aldığı Kefaret dizisi 20. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta en çok merak edilen konulardan birisi Zeynep’in başına gelenlerden kurtulup kurtulamayacağı. Bakalım Sinan ve Zeynep bu işten de birlikte çıkabilecekler mi? İşte Kefaret 20. Bölüm fragmanı ve geçen hafta yaşananlar!

Arzu ve Sinan’ın Pazarlığı

Kefaretsiz - mert fırat

Geçtiğimiz hafta yaralanan Arzu ameliyata alınır. Ancak ameliyat sonrasında da durumu ciddiyetini korur. Bu arada Arzu’ya yakın olmak isteyen Ahmet onun tedavi gördüğü hastanede işe başlar. Meltem’se çocuğu ile birlikte çiftliğe yerleşir ve Zeynep için tanıklık yapmaz. Onun tanıklığı olmayınca da Zeynep Arzu’yu öldürmeye teşebbüs etmek suçuyla tutuklanır ve cezaevine gönderilir. Bu arada gizli görevden dönen Sinan cezaevinde oldukça zor anlar yaşayan Zeynep’i kurtarmak için çalışmalara başlar. Hatta bunun için Arzu ile işbirliği yapmak zorunda kalır.

Kefaret 20. Bölüm Fragmanından

Zeynep’i kurtarmaya çalışan Sinan Arzu’nun ifadesinin Zeynep’in kurtuluşu için yeterli olmadığını, öncelikle onu vuran kişiyi bulması gerektiğini öğrenir. Bunun için de Arzu ile işbirliği yapar ve onu hastaneden kaçırır. Arzu’nun hastaneden kaçırıldığını öğrenen Ahmet ise deliye döner. Arzu ile pazarlık yapan Sinan Zafer’i yakalamaya çalışır. Ancak Arzu’nun bu pazarlıkta Sinan’a yardım edip etmeyeceği ayrıca merak konusu. Bu arada Zeynep yaşadığı tehditler yüzünden zor zamanlar geçirir. Uykusunda öldürülme korkusu yaşayan Zeynep kendisini koruyabilmek için uyumamaya çalışır.    

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz