Üç Tane Eser Yenenler Var! Berfu Yenenler Çocuklarını Paylaştı ve Sordu: “Hangisi Eser’e daha çok benziyor?”

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Üç Tane Eser Yenenler Var! Berfu Yenenler Çocuklarını Paylaştı ve Sordu: “Hangisi Eser’e daha çok benziyor?”

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler, ikinci çocukları Mete’ye kavuştu. Böylece, evde üçüncü bir Eser Yenenler oldu!

Eser Yenenler

Eser Yenenler, 2008 yılında “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın demirbaş oyuncularından biri olarak hayatımıza girdi. Daha sonra onun sunucu yönüyle de epey haşır neşir olduk! “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın ardından pek çok program sunan Eser Yenenler, çocukluk arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’la oluşturduğu trio ile yıllarca “3 Adam” programını sundu. Programın ardından kendi kanatlarıyla uçmaya başladı ve “Eser Yenenler Show” ile TV8 ekranlarına geldi. Ama pandemi araya girince, “EYS Ev Modu” videolarına geçiş yaptı. Hem de eşi ve çocuğuyla birlikte!

Berfu Yenenler Eser Yenenler Kuzey

Berfu Yenenler, Eser Yenenler’in hayatına bir girdi pir girdi! Bu ilişkiden önce, Eser Yenenler çapkın, hatta “yuva dağıtan” bir adam olarak görülüyordu. Hiç uslanmaz zannedilen Eser Yenenler, Berfu Yenenler’le birlikte mutluluğu yakaladı. O artık bir aile babası! 2019’da dünyaya gelen çocukları Kuzey’le mutlu mesut bir hayat süren çift, sosyal medyanın en popüler aileleri listesinde başa oynuyor. Sonuçta, bir yanda komedyen Eser Yenenler, diğer yanda daha ilk videosuyla 1 milyonun üzerinde izlenen Berfu Yenenler var. Buna babasına çok benzeyen minik Kuzey de eklenince, izlenme rekorları kırıyorlar!

“Mete emmi” Nihayet Doğdu

Yenenler ailesi, ailelerinin yeni üyesine kavuşmayı aylardır hasretle bekliyordu. Geçen hafta dünyaya gelen “Mete emmi”, sevimliliğiyle olduğu kadar babasına olan benzerliğiyle de dikkat çekti.

Son paylaşımıyla gördük ki, Berfu Yenenler de oğlunun babasına ne kadar benzediğinin farkında. Zaten bu benzerliği fark etmemek imkansız!

“Bir fotoğrafta kaç Eser olabilir?”

Berfu Yenenler story

Berfu Yenenler, “Kocasına aşkından 2 tane daha kocasını doğuran kadın profili” diyerek iki çocuğunun henüz 3 günlük olduğu hallerini karşılaştırdı.

Birbirlerine benziyorlar mı diye mi, hangisi Eser’e daha çok benziyor diye mi sorsam, bir fotoğrafta kaç Eser olabilir diye mi sorsaaam ?” diyen Berfu Yenenler’e cevabımız “Evet” ve “3”! Eser Yenenler, geçen ay her zamanki esprili tavrıyla daha çok çocuk yapabileceklerinin sinyalini vermişti. Bu hedefine ulaşırsa, türlü çeşit Eser Yenenler ile karşılaşacağız demektir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz