Canlı Yayında Küfretti! Kerem Bürsin’i Kurtarmak Sevgilisi Hande Erçel’e Düştü

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Canlı Yayında Küfretti! Kerem Bürsin’i Kurtarmak Sevgilisi Hande Erçel’e Düştü

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”nın yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bürsin, bu akşamki bölümden önce bir canlı yayın açtı. Ama Kerem Bürsin küfredince olanlar oldu!

Hande Erçel Kerem Bürsin

FOX’un sevilen dizisi “Sen Çal Kapımı”, bu akşam yeni sezonuyla ekrana gelecek. Ratingleri oldukça istikrarsız olan dizi, yurt dışı satışları ve sosyal medya desteği sayesinde ayakta duruyor. İtalya ve İspanya’da romantik komedi izleyicileri hevesle bu diziyi beklerken final yapmak da mantıksız olurdu! Dizinin Türkiye’deki izlenme oranlarının da yükselmesi için FOX ilginç bir yol izledi. “Sen Çal Kapımı”, nisan ayında sezona ara verdi ve bu akşam geri dönüyor! Böylece, geçen yaz çok yüksek izlenme oranları elde eden dizinin, kış dönemindeki rakipleri olmadan yine aynı başarıyı göstermesi bekleniyor.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Öte yandan, aralarındaki kimya sayesinde diziyi ayakta tutan başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel de sezon biter bitmez bombayı patlattı. Aylarca yalanladıkları aşkı birlikte çıktıkları tatille doğrulayan çift, bu akşam yayınlanacak bölümden önce de bir canlı yayın açtı. Ama Kerem Bürsin, son canlı yayınındakine benzer gaflar yapmaya devam etti!

“I’m sorry ama salaksınız”

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin, son canlı yayınlarından birinde restoranlara gidenleri eleştirmiş ve “I’m sorry ama salaksınız” demişti. Bu sözleri sosyal medyada günlerce tartışılan Kerem Bürsin, bugünkü yayında da bu sözlerini hatırladı ve çok mahcup oldu.

Devreye sevgilisi Hande Erçel girip olayı toparladı. Ama Kerem Bürsin bu kez de küfretti!

Hande Erçel yine olaya el koyup sevgilisini azarlasa da olan oldu. Bakalım, Kerem Bürsin’in canlı yayın gaflarında daha neler göreceğiz? Bu işlere biraz daha ara verse iyi olacak gibi görünüyor. Yoksa yakında Hande Erçel de durumu toparlayamaz hale gelecek!

Benzer Haberler

Nurcan Hilal 10 Haziran 2021

Kerem Bursinle Hande Erçel hiç kavga yapmasın ikiside birbirlerine çok yakışıyor

Yorum Yaz