Leyla Belli Oldu! Exxen’le Dönen Leyla ile Mecnun Dizisinden İlk Kareler Geldi

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Leyla Belli Oldu! Exxen’le Dönen Leyla ile Mecnun Dizisinden İlk Kareler Geldi

Efsane dizi “Leyla ile Mecnun”, Exxen’de tam kadro geri dönüyor. Çekimlerden ilk fotoğraflar az önce tüm oyuncuların ve yönetmen Onur Ünlü’nün hesabından paylaşıldı. Yeni Leyla da belli oldu!

Leyla ile Mecnun

Bir dönemin efsane dizisi “Leyla ile Mecnun”, Türkiye’de yeni bir mizah kültürünün gelişmesine ve absürt mizaha önemli katkılar sundu. Hiçbir zaman çok iyi ratingler almasa da, kulaktan kulağa yayılarak Türkiye çapında popüler oldu. Dizinin başrol oyuncusu Ezgi Asaroğlu’nun gidişi bile diziyi bitiremedi, hatta yeni maceralar sayesinde daha da coşturdu! Ancak üçüncü sezonun sonunda oyuncular Gezi Parkı için bir video yayınlayınca olan oldu. Dizi aniden yayından kalktı ve hayranlarının “Leyla ile Mecnun” özlemi yıllardır dinmedi. Oyuncular da sık sık başka projelerde bir araya geldi ve diziyi çok özlediklerini her yerde vurguladı. Acun Ilıcalı da bu pasları gole çevirmeye karar verdi.

Yeni Leyla Belli Oldu

Leyla ile Mecnun ekibi

“Leyla ile Mecnun” ekibi, sevilen karakter Erdal Bakkal’ı oynayan Cengiz Bozkurt’u da ikna ettikten sonra Exxen ile anlaştı. Aslında, diziden sonra aynı kadro ile çekilen “Ben de Özledim”, “Leyla ile Mecnun”un finalini ele verdi. Ama hem dizinin hayranları hem de ekibi “Leyla ile Mecnun”u o kadar özlemişti ki, birkaç bölüm de olsa geri dönmek herkese çok cazip geldi. Tam kadro diziye devam eden ekibe yine bir “Leyla” katıldı. Son olarak “Masumiyet” dizisiyle ekrana gelen Deniz Işın, dizinin sürekli değişen Leyla’larından en yenisi oldu.

Onur Ünlü Deniz Işın

Dizi setinden ilk kareler de bugün oyuncuların, ekibin ve Exxen’in sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Sosyal medyada da “Keşke en başta ‘Sihirli Annem’ yerine bu diziyi yeniden çekseydiniz” yorumları da aldı başını gitti!

Leyla ile Mecnun

Bakalım, herkesin bu kadar çok özlediğine değecek mi? “Leyla ile Mecnun”un yeni bölümlerini merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz