Cansu Dere, Dillere Pelesenk Olan Eyşan Karakterini Yıllar Önce Beyaz Show’a Anlatmış: “Eyşan’ı özlüyorum!”

Aleyna

Haberler

8 Ocak 2021

Cansu Dere, Dillere Pelesenk Olan Eyşan Karakterini Yıllar Önce Beyaz Show’a Anlatmış: “Eyşan’ı özlüyorum!”

Cansu Dere’nin oyunculuk kariyerini Nirvana’ya çıkaran bir karakter varsa o da şüphesiz “Eyşan” karakteridir. Ezel dizisinin vazgeçilmezi Eyşan’ın dizideki yaptıkları, sevgilisini arkadan vurması ve aldatması futbolculara bile lakap olmasına sebep olmuştu. Beşiktaş’ı “kandırarak” takımdan ayrılan Mario Gomez’e Eyşan demelerinin sebebi de Ezel dizisinden kaynaklanmıştı. Cansu Dere de yıllar önce Beyaz Show’da, dillere destan olan Eyşan karakterinden bahsetmiş!

Şimdilerde Sadakatsiz’le Çok Konuşuluyor

Cansu Dere, 2020’nin Eylül ayında Kanal D’de ekranlara gelen Sadakatsiz dizisinde “Asya” karakterine hayat veriyor. Daha önce Ezel dizisinde aldatan hep kendisi olmuştu. Ancak bu kez Asya karakteriyle Cansu Dere aldatılan rolünde.

Asya, eşi tarafından genç bir kadınla aldatılıyor. Bunu öğrenince intikam planlarına girişen Asya, bir de eşinin sevgilisinin hamile olduğunu öğreniyor. Ortalık iyice kızışınca her şey gün yüzüne çıkıyor. Asya ve eşi Ali ayrılıyor. Ali, pılını pırtısını toplayıp sevgilisi Derin’le yaşamaya başlıyor. Olaylar da Asya’nın intikam planları da burada bitmiyor! Dizi bütün heyecanıyla izlenmeye devam ediyor!

Sadakatsiz dizisi “Doctor Foster” dizisinden uyarlama bir dizi. Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in de Cansu Dere’ye eşlik etiiği diziye gelen yorumlar da hiç fena değil. Geçtiğimiz günlerde, Milliyet Blog yazarlarından Anibal Güleroğlu dizi hakkındaki yorumlarını yayınladı.

Güleroğlu, Sadakatsiz hakkında “İlk bakışta, aldatılan bir kadının hikâyesi gibi algılanmakla birlikte, erkeklerin ikinci plana atılması burada fark yaratmakta ve diziye ayrı bir değer katmakta. Anlayacağınız tıpkı orijinalinde olduğu gibi, sadakatsizlik olayına kadın cephesinden ve kadın gözünden yaklaşılması, içeriğin arabesk mantıkla deforme edilmemesi ‘Sadakatsiz’i en iyi uyarlama olma başarısına götürüyor.” sözlerini yazdı. Güleroğlu, bu sözleriyle dizinin içindeki mesajlara da değindi.

Ezel Dizisinin Eyşan’ı Dillere Pelesenk Olmuştu!

2009 yılında yayınlanan ve 71 bölümle geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Ezel, hem oyuncularıyla hem de konusuyla bir hayli konuşulmuştu. Ama nasıl konuşulmasın! Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Barış Falay, Yiğit Özşener gibi isimlerden oluşan dev bir kadrosu vardı.

Dizide Eyşan karakteri; sevgilisini sırtından bıçaklayan, babasının para tutkusu yüzünden ondan vazgeçen bir karakter olarak karşımıza çıktı. Dizinin ilk bölümlerinde büyük bir soygun yapıldı. Bu soygundan Eyşan’ın sevgilisi Ömer’in haberi yoktu. Yakın arkadaşları Cengiz ve Eyşan’ın babası tarafından planlanan bu soygunun sorumlusu olarak da Ömer gösterildi. Bizim Eyşan da bu olaya ortaklık yaptı. Olayın sonunda Cengiz’le evlenerek Ömer’in sırtına bir hançer daha vurdu.

Eyşan karakteri bu özellikleriyle yıllarca dillere pelesenk oldu. Öyle ki hala da unutulmuş değil. Cansu Dere, yıllar önce katıldığı Beyaz Show’da Eyşan karakterini anlatmış. Eyşan’ı başarıyla oynayan Cansu Dere, karakteri çok özlediğinden bahsediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz