Eda ve Serkan Mahkemede Karşı Karşıya! Kiraz’ı Kim Alacak? Heyecan Dorukta: Sen Çal Kapımı 44. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

4 Temmuz 2021

Eda ve Serkan Mahkemede Karşı Karşıya! Kiraz’ı Kim Alacak? Heyecan Dorukta: Sen Çal Kapımı 44. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı’nda yine sular durulmuyor. Aydan’ın planı ne? Serkan Bolat neyin peşinde? Eda Kiraz’ın velayet davası karşısında ne yapacak?

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Fox Tv’nin fenomen dizisi Sen Çal Kapımı, birbirinden heyecanlı bölümleriyle tüm Türkiye’yi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Yoluna yaz dizisi olarak çıktıktan sonra çarpıcı konusu, keyifli senaryosu ve güçlü kadrosu sayesinde büyük bir başarı göstererek ekran yolculuğuna devam etmişti. İkinci sezonu ile izleyicisiyle buluşan Sen Çal Kapımı hem bu sezonun hem de bu yazın şüphesiz en iddialı yapımlarından biri.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan gibi isimlerin olduğu sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak gelin hep birlikte bir göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Serkan Kiraz’ın babası olduğu gerçeğini öğrenmişti. Ancak Kiraz’ı bir türlü kabullenemedi çünkü kendini baba olmaya hazır hissetmiyordu. Serkan’ın kararı ise Eda’nın hem çok sinirlenmesine hem de büyük bir hayal kırıklığı yaşamasına neden oldu.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Kiraz’ın doğum gününde ise ortalık karıştı. Kaybolan Kiraz’ı bulabilmek için herkes seferber oldu ama Kiraz’dan hiç iz yoktu. Bu durum karşısında çok korkan Eda Kiraz’ın başına bir şey geldiğinden endişelendi. Kiraz’ı bulan Serkan Bolat ise partiye büyük bir sürprizle geldi.

Yeni Bölümde Nefesler Kesilecek

Eda tam mutlu olacak derken şimdi de velayet davası ile uğraşacak anlaşılan. Aydan neden böyle bir plan yaptı? Serkan Bolat kendini babalık yapmaya hazır hissetmezsen neden birden Kiraz’ın velayetinin peşine düştü? Hep beraber yeni bölümde bu soruların cevabını bulacağız umarım.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz