Çaresiz Kalmıştı Büyük Destek Gecikmedi! Esra Erol’un Hayranlarından Takdir Edilesi Hareket

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Çaresiz Kalmıştı Büyük Destek Gecikmedi! Esra Erol’un Hayranlarından Takdir Edilesi Hareket

Ekranların sevilen yüzü Esra Erol, tüm Türkiye olarak geçirdiğimiz zor günlerde de yardım edebilmek için elinden geleni yapıyor. Sevilen sunucudan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü ismin hayranlarının yaptığı o hareket herkesi çok duygulandırdı.

esra erol-ali özbir

Esra Erol şüphesiz ülkemizin en sevilen sunucularından biri. Hem ikonikleşen samimi tavırları hem de başarılı kariyeri ile hepimizin kalbinde taht kuran güzel yıldız, sosyal medyada da gündemden düşmüyor. Ekran yolculuğuna Kalp Gözü, Cennet Mahallesi, Çemberimde Gül Oya gibi dizilerde oyunculuk yaparak başlayan Erol, ardından oyunculuğu bırakarak kariyerine sunucu olarak devam etmeyi tercih etti.

esra erol-ali özbir

Flash Tv’de izdivaç programı sunmaya başlayan Erol’un yeteneği sektör tarafından fark edilince hızla yükseldi tabii. Star Tv, Atv, Fox Tv gibi kanallarda izdivaç programı sunan güzel sunucu, evlilik programlarına yasak gelmesiyle program formatını tamamen değiştirdi. Esra Erol’u artık gizli cinayetleri çözerken ve kayıpları bulurken izliyoruz.

Özbir Ailesi Fanları Harekete Geçti

Kariyeri ile göz dolduran Esra Erol, aile hayatı ile de oldukça imrenilen bir isim. Ali Özbir ve oğulları İdris Ali ve Ömer Erol ile huzurlu ve mutlu bir yuva kuran ünlü sunucumuz, kariyeri kadar özel yaşamı ile de hayranlık uyandırıyor. Hal böyle olunca da ünlü sunucunun sevenleri sadece Esra Erol’un değil tüm ailesinin fanı oluyor.

esra erol-ali özbir

Ailesi ve iş hayatı ile sosyal medyadan sık sık paylaşım yapan ünlü isim, bildiğiniz gibi oldukça duyarlı biri. Yaşanılan kötü olaylara karşı acısını ve tepkisini dile getirmekten çekinmeyen Erol, özellikle çevreye karşı çok hassas. Daha önce Tuz Gölü’nde yaşanan flamingo ölümlerine ses çıkaran Erol, meydana gelen orman yangılarına da kayıtsız kalamadı. Birçok paylaşımla acısını dile getiren Erol’un çağrısına fanları cevap verdi.

esra erol-ali özbir

Özbirailesifan adlı Instagram hesabı 10 adet fidan bağışladı. “Şu zor günlerde elimizden geldiği gibi yardımlarda bulunalım. Ormanlarımızı tekrar yeşertelim.” diye not düşen fan sayfasına Esra Erol da kayıtsız kalamayarak kendi sayfasında paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz