Uyanış: Büyük Selçuklu’nun Yıldızı Çok Şaşırttı! Sevda Erginci Yeni Projesinde Öyle Bir İsimle Partner Oluyor ki…

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Uyanış: Büyük Selçuklu’nun Yıldızı Çok Şaşırttı! Sevda Erginci Yeni Projesinde Öyle Bir İsimle Partner Oluyor ki…

Yaz ayları sona ererken yeni sezonla ilgili ilk dedikodular da gelmeye başladı. Önümüzdeki sezon El Kızı ile ekranlara dönecek olan Sevda Erginci’nin merakla beklenen partneri belli oldu.

sevda erginci-ismail ege şaşmaz

Sevda Erginci şüphesiz son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri. Hem özel hayatı hem de kariyeri ile gündemden düşmeyen güzel oyuncuyu ilk kez Veda dizisinde izlemiştik. Ardından Karagül, Hayat Bazen Tatlıdır, Ver Elini Aşka, Yasak Elma, Sevgili Geçmiş gibi projelerde yer alan ünlü oyuncuyu en son Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde izledik. Turna Hatun karakterine hayat veren Erginci hem güzelliği hem de başarılı performansı ile hepimizin kalbinde taht kurmayı başardı.

sevda erginci-ismail ege şaşmaz

Birkaç sezondur ekranlarda adeta fırtınalar estiren Sevda Erginci’nin yeni sezonda bambaşka bir proje ile karşımıza geleceğini duyunca çok heyecanlanmıştık. NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ve Fox Tv’de ekranlara gelecek olan El Kızı’nın başrolünde Sevda Erginci’yi izleyeceğiz. Ünlü oyuncunun partnerinin kim olacağı ise en merak edilen konulardan biri olmuştu.

Hem Aşkta Kazandı Hem İşte

Sevda Erginci’nin başrolünde olduğu El Kızı’nın diğer başrol oyuncusunun İsmail Ege Şaşmaz olduğu açıklandı. Daha önce Güne Bakan, Güneşi Beklerken, Aşk Laftan Anlamaz, Sen Çal Kapımı gibi dizilerde izlediğimiz ünlü oyuncuyu en son Uyanış: Büyük Selçuklu’da izlemiştik. Daha önce aynı projede yer alan ikilinin partner olacağını duyunca biz çok sevindik. Siz ne düşünüyorsunuz?

sevda erginci-ismail ege şaşmaz

İsmail Ege Şaşmaz şu günlerde hem aşkta hem işte mutluluğa ulaşan isimlerden. Kariyerinin altın günlerini yaşayan ünlü oyuncu geçtiğimiz haftalarda büyük aşkı Hande Ünal ile nikah masasına oturmuştu. Oldukça eğlenceli bir köy düğünü yapan ünlü çiftimiz hem aşkları hem de düğünleriyle sosyal medyaya damga vurmuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz