Ezgi Mola Dizisinin Yayınlandığı TRT’den de Çekinmedi! O İsmi İstifaya Davet Etti

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Ezgi Mola Dizisinin Yayınlandığı TRT’den de Çekinmedi! O İsmi İstifaya Davet Etti

Toplumsal konulardaki duyarlılığı ve sorumlu, muhalif kişiliği ile tanıdığımız Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Ezgi Mola bu kez de ülke çapında çıkan yangınla ilgili hiç sözünü esirgemedi. Gözünü budaktan sakınmayan cesur ve dürüst oyuncu Ezgi Mola ülkenin cehenneme döndüğü bu günlerde çıkan yangınlardan dolayı açtı ağzını yumdu gözünü. Üstelik de kimselerden çekinmeden. İşte Ezgi Mola’nın haklı isyanı ve istifaya davet ettiği o isim!

İstifaya Diyeceğim Ama…

Ülkede aynı anda birden çok noktada çıkan yangınlar nedeniyle sosyal medyadan da ünlülerden de tepkiler bitmek bilmiyor. Herkes elinden geldiğince sosyal medyaları üzerinden olanlar hakkında toplumsal sorumluluğunu yerine getirmeye çalışıyor. Bir yandan da duydukları haklı öfkeyi yine sosyal medya üzerinden paylaşıyorlar. Tüm bunları yapan ünlü isimlerden birisi de Masumlar Apartmanı’nın başarılı oyuncularından Ezgi Mola. Toplumsal anlamda hemen hemen her soruna canı gönülden ses çıkaran Ezgi Mola ülkede çıkan ve çoğu hala kontrol altına alınamayan yangınlarla ilgili de susmadı.

Özel Durumlu Düğün

blank

Bilindiği gibi yangınlar ardı ardına patlak verirken o esnada herkesin gözü kulağı Türk Hava Kurumu’nun elinde bulunan yangın söndürme uçaklarındaydı. Ama o esnada Kayyumla atanan THK Heyeti Başkanı Cenap Aşçı “Bu akşam özel bir durumum vardı. Çocukluğundan beri büyüttüğümüz bir kızımızın düğünü vardı, oraya gitmek durumunda kaldım” deyiverdi. Ama olanlar da bu açıklamadan sonra oldu.

Allah’ım Sen Konuyu Biliyorsun

blank

Bunun üstüne ise Ezgi Mola “Valla ne denir ki ya, yazıklar olsun desem yanlış anlaşılır mı!! Ülke yanmış, vatandaşlarımız ölmüş, işinden hayvanından, aşından olmuş ve açıklama bu! İSTİFA diyenler olmuş, bu açıklamayı yapan istifa eder mi yaa güldürmeyin. Allah’ım sen konuyu biliyorsun diyerek konuyu artık tamamen Allah’a havale ettim diyor. Ve cesur oyuncumuz bir ekz daha görüyorouz ki, konu vicdanı olduğunda hiç kimselerden sözünü esirgemiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz