Cedi Osman Sevgilisi Ebru Şahin’in Doğum Gününü Öyle Bir Fotoğrafla Kutladı ki Bir Bakan Bir Daha Baktı!

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Cedi Osman Sevgilisi Ebru Şahin’in Doğum Gününü Öyle Bir Fotoğrafla Kutladı ki Bir Bakan Bir Daha Baktı!

NBA’de basketbol oyuncusu olan Cedi Osman, oyuncu sevgilisi Ebru Şahin’in doğum gününü unutmadı! Sevgilisinin doğum günü için Instagram’dan tatil fotoğraflarını paylaşan Cedi Osman’a kısa sürede beğeni yağmuru geldi.

Ebru Şahin

Aşk Engel Tanımıyor!

Bildiğiniz gibi Hercai’nin güzeli Ebru Şahin ve NBA’in ünlü yıldızlarından Cedi Osman bir süredir güzel bir birliktelik yaşıyor. Aralarındaki boy farkı yüzünden ikilinin fanları bu ilişkiye sıcak bakmamış olsa da; Cedi Osman ve Ebru Şahin’in aşkları ne mesafeleri ne de boy farkını görmüyor. Bir yıldan uzun süredir uzak mesafe ilişki yaşamak zorunda kalan çiftimiz her boş vakitlerinde birlikte tatile gitmekten de geri durmuyor.

Ebru Şahin Cedi Osman

Hem Cedi Osman hem de Ebru Şahin çok yoğun çalışan insanlar olduğundan, çiftimiz sık sık bir araya gelemiyor. Ebru Şahin’in Hercai dizisi geçtiğimiz haftalarda final bölümüyle ekranlara veda etti. Hatta Hercai fanları dizi final yapmasın diye büyük emekler sarf etti. Hem ATV’nin hem de Müge Anlı’nın telefonları kilitleyen izleyiciler; sosyal medyadan da yapımcılara sitem etmeyi ihmal etmedi.

Ebru Şahin Cedi Osman

Cedi Osman Aşka Geldi!

Ancak Hercai fanlarının bu tepkileri sonuçsuz kaldı ve Ebru Şahin’in başrolde olduğu Hercai dizisi final bölümüyle hikayesine son verdi. Ancak Hercai’nin finalinden sonra dizinin erkek başrol oyuncusu Akın Akınözü’nü hakkında çıkan iddialar ortalığı bir hayli karıştırdı. Yapım şirketiyle davalık olan Akın Akınözü’nün partneri Ebru Şahin de dizinin final bölümünden sonra Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı.

Yoğun çalışma temposu sona eren Ebru Şahin, soluğu Cedi Osman’ın yanında aldı. Doğum gününü sevgilisiyle kutlamayı tercih eden Ebru Şahin’e ilk doğum günü mesajı da Cedi Osman’dan geldi. Tatil fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşan Cedi Osman, sevgilisine aşkını şu sözlerle haykırdı; “Ben şu anda ne yazarsam yazayım yetmeyecek çünkü seni anlatamam kelimeler yetmez ama şunu söyleyebilirim sen hep gül olur mu? İyi ki doğdun güzel suratlım 💙 Seni Seviyorum 😌”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz