Cem Yılmaz Oğlu Kemal’in “Cem Yılmaz Bitmiş” Cümlesine Kahkahalarla Yanıt Verdi!

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Cem Yılmaz Oğlu Kemal’in “Cem Yılmaz Bitmiş” Cümlesine Kahkahalarla Yanıt Verdi!

Türkiye’nin en sevilen komedyenlerinden olan Cem Yılmaz, bugünlerde içine kapandı diyebiliriz. Bir dönem özellikle yaşadığı ilişkilerle gündeme sık sık gelen Cem Yılmaz, artık Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Kuneri karakterinin 8 bölümlük dizisine odaklanmış durumda. Pandemi sürecini de eski eşi Ahu Yağtu’dan dünyaya gelen oğlu Kemal ile geçiriyor. Tabii insanın babası Cem Yılmaz gibi bir isim olur da, beraber eğlenmezler mi hiç? Oldukça eğleniyorlar! Hatta Cem Yılmaz, dün Instagram hesabından yayınladığı bir video ile hem kendisi hakkında yapılan “Cem Yılmaz bitti” yorumlarına cevap verdi hem de oğlu Kemal’le eğlenceli dakikalar yaşadı.

Serenay Sarıkaya’dan Ayrıldıktan Sonra Kendini Spora Verdi!

Cem Yılmaz bir süredir yaptığı projelerden ziyade, aşk hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Önce sunucu ve oyuncu olan Defne Samyeli ile uzun ve güzel bir aşk yaşayan Cem Yılmaz, ardından Defne Samyeli’yi güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile aldattı iddiaları ile gündem olmuştu! Bu iddiaların ardından, Defne Samyeli ve Cem Yılmaz’ın yolları ayrılmış ve Defne Samyeli verdiği bir röportajda Cem Yılmaz’a kalbinin çok kırık olduğunu ifade etmişti. Bu açıklamadan sonra, aldatma iddialarının doğru olduğunu düşünüyorduk ki; Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile ilişki yaşamaya başlayınca bu iddiaların doğruluğundan emin olduk!

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya

Bütün pandemi sürecini yan yana geçiren Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çiftinin arasına birden bire kara kedi girdi ve aniden ayrıldılar. Ayrılma sebebi ise, söylenenlere göre yine bir aldatma iddiası. Bu konuda bir yorum yapmayan Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’dan ayrıldıktan sonra karantina sürecinde aldığı kiloları verdi ve spora başladı!

“Cem Yılmaz Bitmiş!”

Cem Yılmaz hakkında sık sık sosyal medyada “Cem Yılmaz bitti!” geyiği dolaşıyor, çoğu kişi artık eskisi kadar güldürmediğini iddia ediyor Cem Yılmaz’ın. Çıkarttığı “Karakomik Filmler” serisininde sinema salonlarında istediği başarıyı yakalayamaması bu geyiği biraz gerçek hale getiriyor sanki.

Bu geyiğe oğlu Kemal ile çektiği bir videoyla cevap veren Cem Yılmaz, “Cem Yılmaz bitti” cümlesine kahkahalarla gülüyor. Belki de Erşan Kuneri dizisiyle ilk defa dizide izleyeceğimiz Cem Yılmaz, şimdiden çok iyi bir tepki alacağından çok emindir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz