Sevgilisi Hakan Altun’un Evine Taşınan Gonca Vuslateri’den Evlilik Açıklaması: “Evlenip Gidiyorum!”

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Sevgilisi Hakan Altun’un Evine Taşınan Gonca Vuslateri’den Evlilik Açıklaması: “Evlenip Gidiyorum!”

2020’nin son sürpriz aşkı Hakan Altun ve Gonca Vuslateri oldu! Bu sene pek çok ünlülün ilişkilerine, ayrılıklarına, evliliklerine ve çocuk sahibi olmalarına kadar her şeye şahitlik ettik. Hakan Altun ve Gonca Vuslateri’de şahitlik ettiğimiz ilişkilerden biri oldu. Birbirlerine sırılsıklam aşık olan çiftimiz çoktan birlikte yaşamaya başladı bile, hatta Gonca Vuslateri yakın çevresine “Evlenip gidiyorum, yakın zamanda sürpriz yapacağım” açıklamasında bulunmuş! 2021 yılının ilk düğününü Hakan Altun ve Gonca Vuslateri’den görebiliriz galiba.

Instagram Paylaşımlarından Kendilerini Ele Verdiler!

İlişkilerini bir süre gizli tutan çiftimiz ilk önce Instagram paylaşımlarıyla kendilerini ele verdiler, benzer fotoğraflar ve benzer fotoğraf açıklamaları paylaşan Hakan Altun ve Gonca Vuslateri ikilisi, sosyal medyada gönüllü paparazi takipçilerinin radarına yakalandı ve kısa süre içinde de ilişkileri olduğu ortaya çıktı!

Bu olaydan sonra, Uçankuş TV’ye röportaj veren Hakan Altun, Gonca Vuslateri’yi sevdiğini ve beraberlik yaşadıklarını anlattı ve “Nazar değmez inşallah! Maşallah diyelim, çok güzel gidiyor” dedi.

Aynı günlerde, Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’a telefon ile bağlanan Gonca Vuslateri “Urla’da film çekimindeyim. Çok mutluyum, mutluyuz” açıklamasını yaparak, ilişkilerini kabul etti. İki tarafında aynı açıklamaları yapması bizleri oldukça memnun etti.

Gonca Vuslateri’den Bendeniz Takliti

Geçtiğimiz haftalarda, Urla’da film çekiminde olan Gonca Vuslateri, sevgilisi Hakan Altun’a özel Bendeniz takliti yaparak bu anları Instagram hesabından paylaşmıştı. Gonca Vuslateri’nin yaptığı bu paylaşım takipçileri tarafından çok sevildi ve kısa sürede büyük bir beğeni topladı. Haberin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

Evlilik Yakın!

Aşklarını dolu dizgi yaşayan çiftimiz Hakan Altun ve Gonca Vuslateri, kimseden gizlenme gereği duymadan Instagram paylaşımları da yapmayı ihmal etmiyorlar. Hakan Altun’un Bodrum’daki evine yerleşen Gonca Vuslateri, yakın çevresine “Yakında size bir sürpriz yapıp evleneceğim!” dediği iddia ediliyor. 2021 yılında ilk evlenen ünlü çiftlerden biri Hakan Altun ve Gonca Vuslateri mi olacak acaba? Beklemedeyiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz